Říká vám něco jméno John Gruber? Slavný Apple analytik, který každoročně během vývojářské Apple konference WWDC pořádá své Talk Show. Do nich si vždy zve zaměstnance Applu, a to rovnou z TOP manažerských pozic. V minulosti tam byl mimo jiné i Phil Schiller. V letošním roce se však celá WWDC konala v online podobě a John Gruber se musel přizpůsobit.

Letos si John Gruber do svého virtuálního studia pozval skvělého Craiga Federighiho, který dominoval nejen na letošní úvodní keynote. Společně s ním pozvání přijal také Greg Joswiak. Hlavním tématem byly samozřejmě novinky představené na úvodní WWDC keynote, tedy nový iOS 14, iPadOS 14 nebo macOS Big Sur.

Celé video si můžete pustit například na applenovinky.cz. Během 90 minutové show se dozvíte další informace o vlastních procesorech Apple Silicon, které kalifornský gigant chystá pro Macy. Mluvilo se i o soukromí v iOS 14 nebo o citlivém tématu z posledních týdnů – Apple a vývojáři, tedy provize Applu.

Během 90 minutové show se dozvíte další informace o vlastních procesorech Apple Silicon, které kalifornský gigant chystá pro Macy.

Také bylo zmíněno několik novinek, které Apple představil pro vývojáře mezi které patří UIKit, AppKit a SwiftUI a také možnosti virtualizace. Tradiční The Talk Show rozhodně stojí za váš čas. Často se tam dozvíte zákulisní informace a nové podrobnosti nejen o operačních systémech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.