Apple nám na letošní vánoční svátky údajně chystá představit ještě jeden produkt, kterým hodlá zakončit letošní rok. Jednat by se mělo o „vánoční překvapení“, které bude vhodné pro zimní využití. 

Informoval o tom spolehlivý leaker L0vetodream, který se za poslední rok stal jedním z nejspolehlivějších zdrojů úniků Apple. Například úspěšně předpovídal, které Macy budou osazeny vlastními procesory Apple Sillicon, nebo také správně předpověděl příchod HomePod mini a nové barevné varianty u Apple Watch. V neposlední řadě také odhadnul přesné datum vydání iOS 14, cenovku nových iPadů Air a mnoho dalších.

V prosinci loňského roku také Apple oznámil sváteční akci, ve které majitelům Apple Card nabídl 6% cashback za koupi vybraných Apple produktů. Bohužel Apple Card nebyla u nás v tuzemsku dostupná a tudíž se u nás nemusíme žádného překvapení dočkat.

Patent Applu naznačuje, že by mohlo jít o rukavice pro virtuální realitu…Dává to smysl?

Stále nevěříte?

Pokud stále pořád přemýšlíte ohledně „vánočního překvapení“, máme pro vás zajímavý tip. Apple totiž v červnu tohoto roku podal zajímavý patent, podle kterého pracuje na vývoji vlastních rukavic, které budou mimo jiné pracovat také s virtuální realitou.

Ačkoliv se můžeme pouze domnívat, co nám Apple naservíruje a zda se toho dočkáme i zde v tuzemsku, rozhodně jsme zvědaví, co si myslíte vy. Podělte se o své nejlepší odhady v komentářích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.