Ted Lasso vítězí v Critics Choice Award jako nejlepší komediální seriál

Hit Apple TV+ vyhrál v neděli po Zlatém glóbu další cenu. Jako nejlepší komediální seriál se umístil na špičce Critics Choice Award, porazil přitom 7 jiných nominovaných seriálů konkurenčních televizí a streamovacích služeb.

Ceny ale Ted Lasso obhájil dokonce tři! Nejlepší komediální seriál, Nejlepší hlavní herec a Nejlepší herečka ve vedlejší roli. První cenu Ted Lasso obhájil proti konkurenci od Hulu (Ramy, Pen15), HBO Max (The Flight Attendant), CBS (Mom) a dalších. Hlavní herec Jason Sudeikis má tedy na kontě letos už druhou cenu za jeden seriál, zároveň obě přihrál připsal právě Apple TV+ a jen tak potvrzuje úspěch tohoto skvělého seriálu. Titul Ted Lasso pak v Critics Choice Award získal svou zatím první cenu.

Nejlepší vedlejší herečkou se stala Hannah Waddingham, okouzlující dáma středního věku v roli bohaté a čerstvě nešťastně rozvedené majitelky fotbalového klubu Rebeccy Welton, jehož je Ted Lasso trenérem. Hannah Waddingham je ozdobou seriálu, srší z ní humor, anglická elegance, nezdolnost, ale zároveň křehkost a roztomilost. Odvedla skvělou práci a cenu si právem zaslouží. Sudeikis obhajoval svoji cenu proti hlavním hercům výše zmíněných seriálů, stejně tak Waddingham se ucházela proti vedlejším herečkám jiných titulů.

Critics Choice Award od roku 2019 oceňuje to nejlepší z kin a televizních obrazovek a je rozdělována Asociací volby kritiků (The Critics Choice Association). V organizaci rozhoduje přes 400 televizních, rádiových a online kritiků a zábavních reportérů z USA a Kanady.

Ted Lasso slaví v Critics Choice Award obrovský úspěch – celkem tři ceny pro seriál, nejlepšího herce a nejlepší vedlejší herečku. Gratulujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.