Ted Lasso figuruje mezi kandidáty v Critics Choice Awards

Blíží se 26. ročník prestižních cen, který se každoročně koná na oslavu nejpopulárnějších televizních i filmových pořadů. Samozřejmě zde nemůže chybět nějaký ten “jablečný” kousek, který byl nominován hned ve třech kategoriích. Pojďme se celé věci společně podívat na zoubek. Informoval o tom kanál macrumors.com.

Pokud jste seriál ještě doposud neviděli, mohu vás ujistit, že v tomto článku nenaleznete žádné spoilery a detaily, které by naznačovaly, o čem seriál vlastně je.  Pro inspiraci ke zhlédnutí pouze uvedu, že se jedná o komediální seriál ze světa sportu a každý fanoušek tohoto odvětví si přijde na své.

Momentálně nejoblíbenější seriál platformy Apple TV+ byl nominován za nejlepší komediální seriál. Hlavní herec seriálu Jason Sudeikis byl dokonce nominován na cenu za nejlepší herecký výkon tohoto žánru. Dokonce byla nominována i Hannah Waddingham za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli komediální série. Vítězové 26. ročníku Critics Choice Awards budou vyhlášeni 7. března.

Vítězem stejné kategorie se v minulém ročníku stal pořad The Morning Show. Naplní se očekávání a obhájí Apple tento post?

Sudeikis stojí proti hercům ze seriálů “What We Do in the Shadows”, “The Great”, “Schitt’s Creek” a “Ramy”. Weddingham pak konkuruje hercům ze seriálů “The Conners”, “One Day at a Time”, opět “Schitt’s Creek”, “Emily in Paris” a “Mom”. Proti všem zmíněným seriálům bude v soutěži stát i samotný seriál Ted Lasso.

Seriály byly vyprodukovány studii FX, HBO Max, CBS, Hulu a Pop. Výrobcem s nejvíce nominacemi je pochopitelně Netflix se seriály jako “Ozark” nebo “The Crown” (oba seriály jsou nominovány v šesti kategoriích), druhé je pak HBO a HBO Max s celkem 24 nominacemi. “Ted Lasso” je jediný nominovaný seriál na Apple TV+.

Bez ohledu na to, jestli Apple vítězství obhájí či nikoliv, se můžeme do budoucna těšit na druhou i třetí řadu tohoto zábavného seriálu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.