Stejně jako minulý rok, tak i letos nám Apple poskytnul možnost, jak si předplatit určitou službu na dané časové období zcela zdarma. Postup na získání předplatného bude stejný jako minulý rok. 

Pokud si libovolný zákazník zakoupí nový kus hardwaru, dostane předplatné Apple Arcade, které bude dostupné uživateli „pouze“ na tři měsíce. Tato bezplatná zkušební verze půjde nárokovat do tří měsíců od zakoupení nového zařízení. Možnost uplatnit nárok na předplatné půjde od 22. října. Tedy pouhý den před zahájením prodeje iPhonů.

Pokud využíváte předplatné Family Sharing, máte nárok pouze na jednu bezplatnou zkušební verzi.

Podobná akce proběhla i minulý rok, kdy nám Apple představil iPhony 11. Nicméně jsme dostali možnost získat předplatné Apple TV+ na rok zdarma. 

Má to háček

Dobrou zprávou však je, že Apple pokračuje v podpoře této akce. Pokud si tedy zakoupíte nový Mac, iPhone či iPad, dostanete na rok zdarma předplatné Apple TV+. 

Teď asi naštvu všechny majitele iPhonu 11, ale tato akce je určena pro ty, kteří loňský rok nevyužili této nabídky. Takže pokud již máte předplatné Apple TV+ na rok zdarma, akce pro vás bohužel již neplatí.

Proč myslíte, že nám Apple nabízí Apple Arcade namísto Apple TV+? A proč zrovna 3 měsíce? Budeme rádi když nám vaše názory a odpovědi napíšete dolů do komentáře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.