Přemýšleli jsme, jak oslavit novou éru Digitu. Netrvalo to dlouho a přišli jsme se soutěží, která na českém internetu v tuto chvíli nemá obdoby. Náš kolega Honza Březina do ní totiž věnoval zbrusu novou myš Microsoft Arc Mouse v hodnotě 2 000 Kč! Nejlepší na tom je, že zúčastnit se soutěže a vyhrát nikdy nebylo jednodušší.

Stačí, když nás po přečtení tohoto článku začnete sledovat na Twitteru, kde také nasdílíte odkaz na tuto soutěž a označíte nás. Tak totiž budeme vědět, kdo se do soutěže zapojil. A to je vše. Máte hotovo? Skvěle, teď už stačí jen týden počkat a s trochou štěstí budete vylosováni právě vy!

Losování proběhne online na našem Faceooku za týden v neděli 6. 12. Pokud vyhrajete, což vám přejeme, kontaktujeme vás a myš vám bude v nejbližších dnech doručena poštou. I když se naše soutěž netýká Instagramu, určitě doporučujeme nás sledovat i tam, protože na všech třech kanálech pravidelně sdílíme informace o nejnovějších článcích a další postřehy, které je škoda propásnout.

Přinášíme jedinečnou soutěž na oslavu Digitu. Cenou je myš v hodnotě dvou tisíc korun!

Microsoft Arc Mouse je luxusní bezdrátová kancelářská myš, která včetně dvou AAA baterií váží jen zhruba 100 g! Připojit k vašemu Macu, iPadu i PC ji můžete přes Bluetooth nebo maličký bezdrátový USB přijímač. Černé matné provedení je elegantní a kvalitní, myš se bude na vašem pracovním stole vyjímat. Přejeme hodně štěstí, abyste vyhráli zrovna vy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.