Soutěž o aplikaci Diagrams 2.0 Macaw

Konec února se blíží a my opět přicházíme s exkluzivní soutěží na Digitu. Tentokrát bude hlavním elementem rychlost. Níže naleznete odkaz, který je nabitý pěti unikátními promokódy na Mac aplikaci Diagrams 2.0 Macaw. Kdo má zájem a bude nejrychlejší, je aplikace jeho.

Aplikace Diagrams je ryze český projekt a patří mezi nejlepší aplikace na Mac, které slouží k plánování prostřednictvím vizuálně atraktivních a velmi jednoduše konfigurovatelných grafů a diagramů. Verze 1.0 vznikla před rokem a letos v únoru přichází verze 2.0 Macaw, jež přináší mnoho novinek. Patří mezi ně optimalizace pro M1 a macOS Big Sur, kompletní kontrola nad vzhledem vašich grafů a paletami, presety, nová ikona a mnoho dalších.

V případě, že hledáte podobnou aplikaci, získáním našeho promokódu můžete ušetřit 23 dolarů za její nákup. Stačí kliknout zde, poté pokračovat tlačítkem Redeem a pokud jste měli štěstí a patříte mezi 5 nejrychlejších, řiďte se instrukcemi na webu a plná verze nejnovějšího vydání Diagrams 2.0 je vaše! Na audiovizuální přehlídku všech novinek se můžete rovněž podívat na Vimeu.

Diagrams 2.0 je česká aplikace k plánování pomocí grafů, která se těší ocenění po celém světě. Pomocí unikátního kódu ji teď můžete získat zdarma, nebo kdykoli jindy na Mac App Store.

2 thoughts on “Soutěž o aplikaci Diagrams 2.0 Macaw

  1. Díky. Už jsem si aplikaci stáhnul a vypadá dobře. Ocenil bych ještě k tomu i iPad aplikaci a synchronizaci dat mezi zařízeními, ale třeba se k tomu vývojář někdy dostane a pomocí SwiftUI to pak bude na celém Apple ekosystému.

    1. Skvěle, gratulace a jsme moc rádi, že aktivace aplikace proběhla v pořádku 🙂 Diagrams by si určitě zasloužilo i aplikace na mobilních platformách, potenciál to má veliký. Zatím je to však pouze mladý projekt tvořený malým týmem, který toho má ještě hodně před sebou. Budem jim držet palce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.