Apple setkání

Máte rádi Apple produkty, dobrou kávu a máte chuť se potkat a popovídat si? Připravili jsme pro vás dvě setkání Apple fanoušků v kavárnách Starbucks v 14. září v Ostravě a 19. září v Praze!

Setkání Apple fandů

Cílem obou setkání je se potkat, sdílet zkušenosti, hledat novou inspiraci a samozřejmě networking v Apple komunitě. Hlavním pořadatelem obou setkání bude Honza Březina, který rád odpoví i na všechny vaše dotazy. Hlavním tématem budou bezesporu podzimní Apple novinky, ale můžeme se bavit o všem, co vás zajímá nebo trápí. Setkání je zcela neformální, bezplatné a počítáme s cca hodinkou, kterou společně strávíme. Chcete vzít s sebou kamaráda, kolegu, partnera? Není problém, jen nám dejte vědět v registračním formuláři.

 

14. 9. od 19:00 Ostrava

Ve středu 14. září od 19:00 se na vás těšíme v kavárně Starbucks v Nové Karolíně. Pokud se chystáte přijít, potvrďte prosím svou účast v aplikaci Meet-up, ať zajistíme dostatek míst.

19. 9. od 18:00 Praha

V pondělí 19. září se sejdeme od 18:00 v kavárně Starbucks na I.P.Pavlova v suterénní části. Pokud se chystáte přijít, potvrďte prosím svou účast v aplikaci Meet-up, ať zajistíme dostatek míst.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.