Digit.cz má nového šéfredaktora

Jmenuji se Karel Oprchal a je mi velikou ctí, že se dnešním dnem mohu stát šéfredaktorem webu Digit.cz. Velice si vážím kroku, pro který se kolegové Filip Brož a Honza Alisczech Březina rozhodli, a udělám vše pro to, aby Digit byl tím nejlepším místem, kam jít pro novinky ze světa technologií.

Známe se už několik let. Předplatitelé magazínu iPure, odběratelé tradiční nedělní Moštárny, účastníci ostravských meet-upů a dokonce i posluchači redakčního podcastu, ti všichni jsou týden co týden konfrontováni s mými texty, komentáři a zkušenostmi z oblasti technologií, workflow, sportu a pochopitelně světa Applu. Studuji Filozofickou fakultu Ostravské univerzity, novinařina mě naplňuje a mě těší, že jsem dostal příležitost Digit čtenářům ještě více přiblížit.

Počínaje dnešním dnem zde můžete očekávat denní přísun ručně vybraných novinek, zpráv a zajímavostí, které jsou aktuální a v něčem významné pro situaci teď nebo v budoucnu. Nemine vás zde ani letmé shrnutí každého nového čísla časopisu iPure a nepřijdete o žádnou novinku týkající se činností iPure nebo Ilumio. Informovat vás budeme také o speciálních cenových nabídkách, soutěžích či připravovaných cestách ať už za focením, či za poznáním, jako je již dvakrát realizovaná Cesta snů do Ameriky.

Je toho před námi plno a mně už jen zbývá vás odkázat na Twitter, Instagram i Facebook, kde je všude Digit aktivní a kde naleznete další zajímavé postřehy a tipy, které se do článků nevešly, ale zaslouží si stejnou pozornost. Nezapomeňte se také pro maximální přehled přihlásit k odběru Moštárny, abychom vám mohli každý nedělní večer naservírovat to nejlepší z uplynulého týdne přímo mezi newslettery ve vaší e-mailové schránce.

Přeji příjemné chvíle s Digit.cz

Chci, aby Digit byl tím nejlepším místem, kam jít pro novinky ze světa technologií.

2 thoughts on “Digit.cz má nového šéfredaktora

 1. Dobrý den Karle,

  nevím kam to napsat a nenapadlo mě lepší místo, než pod tento článek.

  Stránky digit.cz mi přijdou strašně nepřehledné. Tedy alespoň na iPadu (na Macu jsem je ještě neotevřel, ale nepředpokládám rozdíl).

  Těžko se popisuje co je špatně. Někde jsou odkazy uvedené ve dvou sloupcích, jinde ve třech a na jiném místě zase v pěti. Vadí mi používání různých velikostí a tvarů náhledových obrázků.
  Při posouvání stránky se občas posunuje pravý sloupec a občas se zastaví aby se zase při dalším scrolování rozeběhl. To jsou jen estetické věci které mě ruší. Co mi ale vadí nejvíc a neumím popsat čím to je, tak je nepřehlednost a nemožnost rychlým pohledem zjistit co je na stránkách nového.
  Neberte to prosím jako hejt ale spíš podmět k zamyšlení. Myšlenka se mi moc líbí, rád bych měl Digit jako rozcestník do světa novinek Apple, ale zatím to opravdu nejde. Ale třeba jsem jen výjimka a nepřicházíte zbytečně o potenciální čtenáře.

  Přeju vám hodně úspěchů na pozici šéfredaktora.

  1. Zdravím, budeme se tím zabývat. Chceme, aby stránky poskytovaly nejen kvalitní, ale i pohledný obsah. Díky za názory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.