Předplatitelé hudební služby Apple Music si mohou do svých hudebních knihoven stáhnout album Replay 2021. Tento seznam skladeb obsahuje veškerou naposlouchanou hudbu od začátku roku.

Stejně jako v případě minulého ročníku se i letošní seznam bude aktualizovat každý týden v neděli. V čase se tak seznam bude neustále měnit podle vašich preferencí. Koncem roku pak budete mít ucelený přehled o tom, kterou hudbu jste v uplynulých 12 měsících měli rádi nejvíce.

Zmíněný seznam skladeb naleznete v dolní části karty aplikace Apple Music nebo na jejím webu pod názvem Pusťte si. Budete-li chtít zavzpomínat na staré časy, najdete zde i alba vašich nejpřehrávanějších skladeb za minulé roky. Stačí si vybrat příslušný playlist a můžete sledovat, jak se postupem času měnil váš hudební vkus.

Kdo je členem Apple Music už několik let, může se zájmem sledovat, jak se v čase měnil jeho hudební vkus.

Apple nabízí předplatné Apple Music za 149,- Kč měsíčně pro jednotlivce nebo za 229,- Kč v rámci rodiny. Existuje i zlevněné studentské předplatné za pouhých 69 Kč měsíčně. Pokud jste však novým uživatelem hudební služby, máte samozřejmě k dispozici tři měsíce zkouškového období zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.