Dle zveřejněných statistik vydaných Applem vzrostla sledovanost streamovací služby Apple TV+ o úctyhodných 33 %. Informoval o tom kanál 9to5mac.com.

Údaje o rekordní sledovanosti jablečné streamovací služby  přišly minulý týden s uvedením nejnovějšího filmu “Palmer” s Justinem Timberlakem v hlavní roli. Kromě celovečerního filmu Apple aktuálně vysílá nové epizody seriálu “Dickinson” a “Servant”. Tyto populární tituly v kombinaci s filmovým debutem výrazně přispěly k rekordní sledovanosti.

Do budoucna se můžeme těšit na druhou řadu vesmírného “For All Mankind”, nového hudebního dokumentu “The World’s A Little Blurry”, který reflektuje život mladé popové zpěvačky Billie EilIish, nebo nového celovečerního filmu “Cherry” s Tomem Hollandem v hlavní roli.

Po premiéře první sezony seriálu Servant se počet diváků údajně zdvojnásobil. Není tedy divu, že nová sezona sledovanost ještě více nakopla.

V době vzniku byla tato streamovací služba ve srovnání s velikány jako Netflix či HBO GO poměrně obsahově chudá. S nasazeným tempem přibývání nového a kvalitního obsahu se však Applu daří zaujmout čím dál tím širší publikum. Udržení současných diváků potom dost napomáhá i opakované prodlužování bezplatného členství většiny předplatitelů, kteří v minulosti předplatné dostali koupí některého produktu Applu. Je otázka, co se stane, jakmile Apple prodlužovat přestane… Přestože nejsou udávány konkrétní počty diváků či předplatitelů, jako správné iOvečky bychom růstu služby měli věřit a mít z toho velikou radost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.