Proč Digit.cz?

Občas se člověk probudí a má pocit, že by měl něco udělat. A občas se…

Občas se člověk probudí a má pocit, že by měl něco udělat. A občas se stane, že se sejdou dva lidé a dohodnou se, že by bylo dobré udělat něco společně. A tak nějak se, u kávy, zrodila dohoda o tom, že vznikne Digit.cz.

Digit.cz vzniká, protože nás obklopuje čím dál více zajímavých moderních technologií, ve kterých je stále těžší se orientovat. Navíc dnešní mediální společnost nás doslova zahlcuje stále větším množstvím, stále méně objektivních, informací. Proto jsme se rozhodli využít našich dlouholetých žurnalistických zkušeností a zároveň se vymanit z pravidel a limitů zavedených médií. Digit by měl přinést vám i nám následující benefity:

1) Důkaz že to jde – Digit je a bude technologickým demem. Chceme využívat nezvyklé, nové či vznikající technologie abychom fyzicky dokázali, že existují a lze je používat.

2) Syrovou pravdu – Digit vznikl zejména proto, abychom se bavili a abychom bavili vás. Tudíž nestojí na business plánu, který by stál na vztazích s partnerech, které by stály na přívětivosti obsahu.

 3) Zábavu – Přestože je na konci seznamu, je z našeho pohledu na prvním místě priorit.

6 thoughts on “Proč Digit.cz?

  1. Nevím, jsetli toto dojde, ale zdá se, že MSIE7 nedokáže posílat příspěvky k vám do Příspěvků. (Krásná věta. :-))

  2. Tak se omlouvám – dokáže, ale u Digitu 10 mi to nešlo, ani za boha… Tam jsem měl navíc vyplněnou websajtu. Tady ne, tak proto ten rozdíl (asi).

    Jste skvělí a držím palečky, ať se vám daří! 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.