Nedávno jsme informovali o nominaci veleúspěšného seriálu Ted Lasso na Critics’ Choice Movie Awards. Nyní přicházíme s dalšími prestižními filmovými nominacemi pro hned čtyři díla z tvorby Applu. Pojďme si je společně uvést. O nominacích jako první informoval server macrumors.com.

Mezi nominovanými figuruje úspěšný komediální seriál Ted Lasso, jenž se o prestižní ocenění uchází s úspěšnými seriály jako Emily in ParisSchitt’s Creek od Netflixu, nebo trháky jako The Flight Attendant a The Great od HBO Max. Hlavní herec seriálu Jason Sudeikis byl dokonce nominován na cenu za nejlepší herecký výkon v komediálním seriálu. Mezi dalšími nominovanými herci figurují například Don Cheadle, Nicolas Hoult, Eugene Levy a Ramy Youssef.

Cenu za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli si také možná odnese Bill Muray, který je vidět ve vedlejší roli ve filmu On The Rocks. O toto ocenění se utká s velikány jako Sacha Baron Cohen, Daniel Kaluuya, Jared Leto nebo Leslie Odom Jr.

Posledním nominovaným titulem od jablečné streamovací služby je kreslený Wolfwalkers v kategorii Nejlepší animovaný film. Mezi konkurenčními nominovanými nalezneme film The Croods: A New age od DreamWorks, netflixovský Over the Moon a disneyovské tituly Soul a Onward.

Apple byl v roce 2020 nominován rovnou na tři zlaté Glóby za seriál The Morning Show, nezískal však žádný. Vyjde mu to letos?

Slavnostní ceremoniál 78. ročníku udílení Zlatých Glóbů za rok 2020 proběhne 28. února v 17:00 tichomořského času. Držme společně Applu palce a doufejme, že letos nominace promění. Nabito na to rozhodně má.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.