Apple údajně svým zaměstnancům oznámil, že na úterý 8. prosince 5:30 pacifického času, tzn. 14:30 GMT, naplánoval změnu v programech AppleCare. Je to předzvěst dalšího hardwaru s jablkem? Podle serveru Macrumors.com se jedná o informace ze spolehlivého zdroje.

Konkrétně prý mají technici připravit nové popisy produktových specifikací včetně oznámení cen, což upřímně řečeno vypadá velice slibně! Očekávání, že se dočkáme nového hardwaru, pramení ze zkušenosti, že třeba při oznámení eventu s novými iPhony dal Apple svým zaměstnancům stejný úkol na stejný čas pacifického časového pásma. Datum zveřejnění těchto novinek sedělo s datem konání virtuální keynote Hi, speed 13. října 2020.

Apple je prostě známý tím, že v tuto dobu nad ránem občas shodí servery a nahodí je s novinkami – v minulosti se jednalo o updaty MacBooků či AirPods. Nedá se tedy pochopitelně čekat žádný Apple Event. Novému prosincovému hardwaru nasvědčuje fakt, že twitterový profil L0vetodream, který tento rok několikrát naprosto přesně předpověděl kroky Applu a nikdo neví, kdo je za tento profil zodpovědný, psal i o tomto prosincovém “vánočním překvapení od Applu”. Už před měsícem.

Je to tady. Spekulace se asi naplní v úterý 8. 12., kdy Apple na webu zřejmě zveřejní nějaký nový produkt. Poslední pro rok 2020.

Co se dá čekat? Máme tři tipy. Už věčnost očekávané AirTags, nové AirPods přes uši, které by buď nahradily, nebo stály po boku sluchátek Beats, a nebo nová Apple TV s herním ovladačem pro nejlepší zážitek z Apple Arcade. Nezasloužila by si ale několik let stará Apple TV lepší entré? Nové zařízení bude určitě mít podporu AppleCare+ a bude to hardware, ale dá se spíš očekávat jedno z výše zmíněných příslušenství. My se na úterý moc těšíme a jsme zvědaví, co si na nás Apple ještě přichystal. Snad už naposledy, aby byly trochu klidné Vánoce…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.