Ruský internetový obchod Caviar, známý hlavně prodejem poněkud extravagantních krytů na iPhone, dnes oznámil svoji nejnovější vlastní produktovou řadu s názvem “iPhone 12 Pro Jobs”. O této události informoval web Macrumors.com.

Tento telefon byl oblečen do kabátku iPhonu 4, který letos oslavuje své 10. výročí a byl jako poslední telefon představený právě Stevem Jobsem. Apple rovněž letos provedl změnu designu svých telefonů a vrátil se k hranaté filozofii uvedené Jobsem v iPhonu 4. Telefony od Caviaru jsou nabízeny pouze ve verzi Pro a Pro Max a nabízí prvotřídní titanový design v černé, stříbrné nebo luxusní černo-zlaté variantě.

iPhone Jobs 4

Zatímco přední strana všech modelů iPhonu zůstala nedotčená, na zadní straně telefonu můžeme pozorovat neobvyklé změny. Tou zásadní změnou je designově upravené logo “jablíčka”, které disponuje miniaturním kusem původního roláku, který na svých vystoupeních oblékal sám Steve Jobs. Co vás určitě překvapí je, Jobsův autogram, který byl jako důkaz kvality vytištěn na spodní stranu telefonu společně se sloganem “Think Different”.

Na logu jablka se nešetřilo. Máme tu stříbro ryzosti 925 či zlato ryzosti 750. Zbytek zlatého šasi ze z 18karátového zlata.

Za tento luxusní iPhone však musíte sáhnout hluboko do kapsy. Za základní titanový iPhone 12 Pro se 128 GB uložiště v černé či stříbrné variantě totiž zaplatíte necelých 6 500 $. Lze samozřejmě rozšířit až na 512 GB, případně zvolit verzi Pro Max. Za nejelegantnější iPhone v černo-zlaté variantě zaplatíte až úctyhodných 10 140 $. V produktové řadě nalezneme kromě iPhonů také “Jobsovy” tenisky New Balance 991 za cenu 1 830 $ a bude dostupných pouze 30 párů, zatímco každý druh iPhonu je omezen po 10ti kusech.

Caviar se věnuje přestavbám nejdražších iPhonů na ještě dražší iPhony každým rokem. V roce 2019 uvedli zlatý, ručně vyráběný iPhone 11 Pro s vestavěnými mechanickými hodinkami. Tento unikát, který si ale zřejmě nikdo jiný než Rus nekoupí, si můžete prohlédnout ve videu MKBHD, který udělal jeho recenzi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.