Na jaké iPhony se můžeme těšit?

Světoznámý analytik Jon Prosser na svém twitterovém účtu uvádí v jakých rozměrech a hlavně kolik iPhonů lze v říjnové konferenci očekávat. Analytik uvádí datum eventu na 13. října.

Dle zmíněného twitterovém účtu můžeme očekávat celkem čtyři telefony v různých velikostech. Ten nejmenší bude disponovat velikostí 5.4 palce a jeho název ponese iPhone 12 mini. Prodávat se bude údajně ve třech kapacitách. V základní kapacitě tento iPhone pořídíte ve velikostech 64 GB. Dostupný bude ovšem i ve větších velikostech. A to ve 128 GB a 256 GB variantě. Tuto velikost úložiště můžeme očekávat i u vyšší varianty telefonu, který ponese název iPhone 12 ve velikosti 6.1 palce.

Další Apple konference se dočkáme zřejmě 13. října. Kalifornský gigant uvede nové iPhony.

Další iPhony, které nám Apple údajně chystá budou spíše zaměřeny pro náročnější uživatele. Jednat se má však o telefony jehož velikosti neuvádí, ale samotné budou disponovat zajímavou novinkou, kterou Apple potěší nemalou část (Pro) uživatelů. Apple uvede trochu netradiční „One more thing“

Kdy je budeme mít?

První dva zmíněné iPhony Apple vydá do světa již 5. října. Celkem 8 dnů před zahájením akce. Takže lze očekávat uvedení těchto iPhonů na trh hned po uvedení nebo krátce po něm.

Zajímavou informací, kterou Jon Prosser uvedl, zvedne ze židle nejednoho uživatele. „Próčkové“ verze iPhonů 12 (Pro a Pro Max) budou disponovat kapacitních upgradem. Nově si tento iPhone pořídíme ve velikosti 128 GB a to vše v její základní variantě. 

Myslíte si, že tato informace není pravdivá? Co se Jona Prossera týče, jedná se o leakera se smíšenými výsledky. Začátkem tohoto měsíce však byl Prosser přesný, když řekl, že na akci „Time Flies“ společnosti Apple bude představen iPad‌ 8. generace a levnější model Apple Watch, ale žádné nové iPhony ani sluchátka AirPods Studio. Co se týče nově dostupných funkcí, které pravděpodobně přinesou nová zařízení jsme vám již psali na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.