I analytici a leakeři se občas spletou. Dnes jsme informovali o tom, že by měl Apple v tichosti představit Apple Watch 6 a iPad Air 4. Nic takového se nestalo. Místo toho kalifornský gigant zveřejnil, že 15. září proběhne online prezentace. Akce se uskuteční v Apple Parku, v divadle Steva Jobse a jako vždy bude přenášena do celého světa.

Podle analytika Marka Gurmana bude prezentace věnována právě zmíněným Apple Watch 6 a iPadu Air 4. Podle něho, což potvrdil i sám Tim Cook, budou iPhony 12 představeny až v průběhu října, a to kvůli celosvětové pandemii koronaviru. Je však možné, že Apple iPhony na akci představí a oznámí datum dodání na říjen.

Apple si pro nás také přichystal drobný Easter egg. Když si na iPhonu otevřete Apple stránku s pozvánkou na online představení nových produktů a kliknete na logo Applu, spustí se AR režim. Více nebudeme prozrazovat, schválně si to vyzkoušejte a budete mile překvapeni, co se před vámi objeví.

Apple si pro nás přichystal na 15. září představení nového jablečného železa. Co to konkrétně bude?

Kromě tradičních iPhonů, Apple Watch a iPadu bychom se mohli dočkat i prvního Apple počítače s procesorem ARM. Ve hře je i nová Apple TV, HomePod či AirPods. Jablečného železa, které by si zasloužilo aktualizaci, je více než dost. A to nezmiňujeme již jednou zrušenou nabíječku AirPower či novinku v podobě AirTags. Ta se již objevila v několika únicích. Jedná se o chytrý lokalizátor.

Operační systémy

Na online konferenci se také dozvíme finální termíny spuštění nových operačních systémů – iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 či macOS Big Sur.

Těšíte se na nové produkty? Máte v plánu něco upgradovat? Napište nám do komentářů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.