Poslední šance podpořit knihu „Jak na iMovie s Honzou Březinou“

Zakladatel Digitu, Ilumio, novinář, trenér, fotograf z povolání a videoblogger Honza Alisczech Březina dokončuje další unikátní projekt české Apple scény. Po úspěšném vydání knihy „Jak na Apple Fotky“ přišel čas postoupit dál a podívat se místo snímků statických na ty pohyblivé. Dnes, 26. listopadu, je poslední šance zapojit se do projektu už při jeho vzniku.

Honza se střihem videa zabývá každý den. Ať už kvůli svému kanálu Alisczech nebo v rámci své profese, protože je pravdou, že některé momenty se na videu zastihnou mnohem lépe než na fotce. Za jeho kariéru se mu podařilo nasbírat cenné zkušenosti, které sdílí s klienty kurzů a účastníky jeho cest. Bylo však potřeba tyto praktické a cenné rady shromáždit na jedno místo, odkud by je mohlo čerpat i mnohem četnější publikum.

„Ukážeme si, popíšeme a vysvětlíme i pokročilejší nástroje, které dají větší prostor vaší kreativitě. Přesto jsem si jist, že jejich používání zvládnou i úplní začátečníci.“

Střih videa je složitější a mnohem komplexnější činnost než pořizování a úprava fotografie a mnoho lidí si s ním neví rady. V době YouTube ale bude zanedlouho nutnost ovládat byť ten nejjednodušší střihačský program. To je účelem knihy Jak na iMovie. iMovie je velmi povedená aplikace dostupná na každém Apple zařízení, se kterou se dají vytvořit působivá videa, i když není určena profesionálům. Kniha čtenáře provede střihem videa na každém Apple zařízení a rozveden bude střih na Macu, kde je iMovie dostupné se všemi funkcemi. Nechybí ale samozřejmě ani několik kapitol s doporučeními, jak video správně natočit, protože nezáleží jen na jeho kvalitním zpracování, nýbrž už i na tvorbě. Kniha bude k dispozici ve formátech ePUB, PDF a Mobi. Pokud celkový příspěvek na projekt překoná 200 %, k čemuž chybí jen velmi málo, bude od ledna k dispozici i dvouhodinový video kurz s návodem krok za krokem, jak při střihu postupovat. Na ukázku video kurzu se můžete podívat třeba tady. Tak neváhejte a přidejte se do projektu „Jak na iMovie s Honzou Březinou“!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.