Jak na Apple Fotky vyšlo jako audio kniha

Jak na Apple Fotky

Když v dubnu Honza Březina vybral na Startovači přes 370 00 korun na svou novou knihu Jak na Apple Fotky, bylo zřejmé, že našel díru na trhu. Kampaň dosáhla 748 % cílové částky a tak se autorský tým rozhodl kromě eknihy vydat i audio verzi a výukové kurzy.

Elektronická kniha vyšla 7. května a je k dispozici v Apple Knihách, kde se stabilně drží v TOP 3 sekce počítačové literatury. Se stokorunovou slevou si knihu v ePUB či PDF můžete koupit i na webu Alisczech.

Audio verze knihy namluvená Danou Verzichovou vyšla ve středu. Protože Apple nepodporuje prodej audio knih v našem regionu, je k dispozici zatím pouze na webu Alisczech. Obsahuje přes 4 hodiny mluveného slova a provede vás celým procesem zpracování fotografií na počítačích Apple. Ukázku z audio knihy najdete zde.

Audio verze knihy obsahuje přes 4 hodiny mluveného slova a provede vás celým procesem zpracování fotografií na počítačích Apple.

Výuková videa Honza Březina právě zpracovává a budou k dispozici na konci července. Půjde o 12 video návodů, které na rozdíl od elektronické a audio knihy nezacházejí do detailů, ale soustředí se na konkrétní postupy a workflow. Již nyní si je můžete předobjednat.

Jak na Apple Fotky audio kniha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.