Vítejte u druhého dubnového čísla magazínu iPure! Věříme, že jste si užili velikonoční prázdniny nejen ve společnosti aprílového čísla iPure, že jste s jeho obsahem spokojeni a čtení vás baví. Budeme moc rádi za jakoukoli zpětnou vazbu – jakoukoli formou a jakýmkoli kanálem.

Nově také už v den vydání získáte jak verzi ke čtení, tak k poslechu!

Číslo 180 je nabito osobními zkušenostmi a recenzemi. Nahlédli jsme pod pokličku všemu od financí po Apple zkratky. I tentokrát vás čeká dohromady pětice jedinečných článků, které nabízí tradičně detailní pohledy na dění ve světě technologií, jen pokaždé z trochu jiného, neotřelého úhlu. Píšeme o tom, co pro nás Apple a jeho ekosystém znamená, jak se s ním (v něm) žije a jak můžeme díky chytrému použití jeho produktů být lepší, než bychom byli bez nich.

Magazín Pure se řadí mezi nejlepší české projekty věnované čistě Apple komunitě a dovoluji si tvrdit, že je to ideální čtení pro ty, kteří mají alespoň jeden produkt Applu a rádi by se o celé značce a všem, co se jí týká, dozvěděli to, co nikde jinde nenajdou.

Předplatitelé mají opět k dispozici všech pět článků, občasní návštěvníci se mohou těšit jednomu článků na náš účet. Tím je první článek tohoto čísla od Filipa Brože věnovaný sportu. Filip začal pravidelně cvičit podle Fitness+ a přináší vám osobní zkušenosti!

Druhý článek připravil Honza Pražák o velmi slibném internetovém vyhledávacím enginu DuckDuckGo. Má potenciál nahradit Google? To se dozvíte v jeho článku.

V třetím článku vám povím osobní zkušenosti a jak na službu iCloud for Windows. Kdysi to bylo k pláči, dnes je to obstojný synchronizační kanál. Věřím, že vám článek přijde vhod.

Čtvrtý článek pochází z pera Honzy Netoličky. Už jste slyšeli o službě Curve a moc nevíte, co si o ní myslet a zda by vám k něčemu byla? Honza má odpověď na všechny vaše otázky.

Poslední článek vám tentokrát přináší Danek Březina formou miniseriálu na téma zkratek v iOS. A pozor, možná vám na ně úplně změní pohled!

Děkujeme vám a přejeme příjemnou zábavu s magazínem iPure. Nezapomeňte se přihlásit k odběru nedělní Moštárny, kde budou shrnuty všechny novinky tohoto týdne, a sledujte nás na všech sociálních sítích, ať o nic nepřijdete (Twitter iPure, Twitter Digit)!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.