Vítejte u aprílového a zároveň velikonočního čísla magazínu iPure! S číslovkou 179 to znamená, že se neúprosně blížíme k jubilejní dvoustovce, k níž se postupně propracujeme samozřejmě v onom novém a svěžím konceptu, pro který jsme se rozhodli. Od teď bude totiž iPure vždy nabitý více osobními zkušenostmi a doporučeními než kdy dříve.

Poprvé také už v den vydání získáte jak verzi ke čtení, tak k poslechu!

Toto číslo je opět věnováno v podstatě celému portfoliu Applu. Řeč přijde na Mac, iPhone, iPad i Apple Watch. Doufáme, že vám nejen dvojice návodů přijde inspirativní. I tentokrát vás čeká dohromady pětice jedinečných článků, které nabízí tradičně detailní pohledy na dění ve světě technologií, jen pokaždé z trochu jiného, neotřelého úhlu. Píšeme o tom, co pro nás Apple a jeho ekosystém znamená, jak se s ním (v něm) žije a jak můžeme díky chytrému použití jeho produktů být lepší, než bychom byli bez nich.

Magazín Pure se řadí mezi nejlepší české projekty věnované čistě Apple komunitě a dovoluji si tvrdit, že je to ideální čtení pro ty, kteří mají alespoň jeden produkt Applu a rádi by se o celé značce a všem, co se jí týká, dozvěděli to, co nikde jinde nenajdou.

Předplatitelé mají opět k dispozici všech pět článků, občasní návštěvníci se mohou těšit jednomu článků na náš účet. Tím je první článek tohoto čísla od Filipa Brože věnovaný aplikaci VoxRec – pohlednému a praktickému záznamníku pro vaše Apple zařízení.

Druhý článek připravil Honza Březina a zamyslí se v něm nad tím, zda už je možné vaši práci vyřídit pouze z jednoho zařízení, nebo stále potřebujete k iPadu i MacBook…

V třetím článku vám Martin Adámek doporučí ty nejlepší zkratky a napoví, jak si je nastavit. Zkratky měly totiž být velikou doménou Applu a jsou stále relativně nevyužitým prostorem…

Čtvrtý článek zpracoval Honza Pražák k tématu, které je velmi ožehavé. Bezpečnost e-mailové komunikace je něco, na co se soustředí pouze málo subjektů a Apple by mohl být právě tím, kdo by se tomuto problému mohl začít více věnovat.

Poslední článek tohoto čísla jsem pro vás napsal tentokrát já. Majitelé Apple Watch, jichž je čím dál tím více, mohou občas zjistit, že si s něčím ohledně jejich nastavení neví rady. Už nemusíte zoufat, přispěchal jsem na pomoc s návodem, jak se většiny nejasností navždy zbavit.

Děkujeme vám a přejeme příjemnou zábavu s magazínem iPure. Nezapomeňte se přihlásit k odběru nedělní Moštárny, kde budou shrnuty všechny novinky tohoto týdne, a sledujte nás na všech sociálních sítích, ať o nic nepřijdete (Twitter iPure, Twitter Digit)!