Vítáme vás u posledního březnového vydání magazínu iPure. Tímto číslem najíždí redakce na nový styl a teď už se čtenáři dočkají mnohem více praktického obsahu a o trochu méně komentářů a povídání. Určitě nebudete o naše názory ochuzeni, ale máme za to, že právě návody a jasné tipy jsou něco, co by se mělo v iPure začít více objevovat.

V tomto čísle proto naleznete návody rovnou tři a my se budeme snažit dostat návody do každého dalšího čísla. Doufáme, že to čtenáři ocení a iPure jim teď bude týden co týden servírovat atraktivní informace, které nejsou jinde k nalezení. I tentokrát vás ale čeká dohromady pětice jedinečných článků, které nabízí tradičně detailní pohledy na dění ve světě technologií, jen pokaždé z trochu jiného, neotřelého úhlu. Píšeme o tom, co pro nás Apple a jeho ekosystém znamená, jak se s ním (v něm) žije a jak můžeme díky chytrému použití jeho produktů být lepší, než bychom byli bez nich.

Magazín Pure se řadí mezi nejlepší české projekty věnované čistě Apple komunitě a dovoluji si tvrdit, že je to ideální čtení pro ty, kteří mají alespoň jeden produkt Applu a rádi by se o celé značce a všem, co se jí týká, dozvěděli to, co nikde jinde nenajdou.

Předplatitelé mají opět k dispozici všech pět článků, občasní návštěvníci se mohou těšit jednomu článků na náš účet. Tím je první článek tohoto čísla od Honzy Netoličky o Revolutu. Honza je nadšený mladý uživatel této služby a představí vám ji od A do Z. V budoucnu přijdou další!

Druhý článek nachystal Filip Brož a vy se v něm dozvíte, jak dotáhnout vaše vzezření u videohovorů z home officu k dokonalosti.

V třetím článku popovídá Danek Březina o jeho workflow v roce 2020. Jak na něj pandemie a světová situace dolehly? Přišel jako čtvrtý na řadu v rámci tohoto redakčního seriálu.

Čtvrtý článek je můj a je to třetí návod tohoto čísla. Dnes se budu věnovat vaší ploše na iPhonu. Co dělat, když si omylem odstraníte podstatnou systémovou ikonu? Nabízím řešení.

Poslední článek potom pochází od Honzy Pražáka a tentokrát vás seznámí s novou sociální sítí Signal. Jak se tomuto protestu proti WhatsAppu daří?

Děkujeme vám a přejeme příjemnou zábavu s magazínem iPure. Nezapomeňte se přihlásit k odběru nedělní Moštárny, kde budou shrnuty všechny novinky tohoto týdne, a sledujte nás na všech sociálních sítích, ať o nic nepřijdete (Twitter iPure, Twitter Digit)!