Březnová keynote nebude. I takovým smutným zprávám se musí čas od času čelit. A přitom víme, že má Apple několik es v rukávu – AirTags, MacBooky, iMacy, iPady… Spekulace se tedy začínají soustředit na nějaký dubnový termín. Abyste to čekání měli kratší, přichází redakce s novým číslem iPure.

Alespoň částečně se ale tento týden novými produkty zabývat budeme. Nové počítače mají být vybaveny displeji s Mini-LED, o nichž se v tomto čísle dočtete vše potřebné. I tentokrát vás čeká dohromady pětice jedinečných článků, které nabízí tradičně detailní pohledy na dění ve světě technologií, jen pokaždé z trochu jiného, neotřelého úhlu. Píšeme o tom, co pro nás Apple a jeho ekosystém znamená, jak se s ním (v něm) žije a jak můžeme díky chytrému použití jeho produktů být lepší, než bychom byli bez nich.

Magazín Pure se řadí mezi nejlepší české projekty věnované čistě Apple komunitě a dovoluji si tvrdit, že je to ideální čtení pro ty, kteří mají alespoň jeden produkt Applu a rádi by se o celé značce a všem, co se jí týká, dozvěděli to, co nikde jinde nenajdete.

Předplatitelé mají opět k dispozici všech pět článků, občasní návštěvníci se mohou těšit jednomu článků na náš účet. Tím je první článek tohoto čísla od Ivana Malíka, který je celý věnovaný praktickým tipům pro vaši práci s Macem.

Druhý článek je třetím pokračováním seriálu Redakční workflow, kdy štafetu převzal šéfredaktor Filip Brož a budete se divit, co si na vás připravil!

V třetím článku vás provedu všemi svými předplatnými. Kolik měsíčně a ročně platím za služby? A proč si myslím, že se mi to vyplatí?

Čtvrtý článek je oním zasvěcením do zobrazovací technologie budoucnosti. Vlastnosti OLED, ale praktičnost IPS. To vše jsou Mini-LED od Honzy Pražáka.

Poslední článek je potom povídáním o svatbě mezi Apple TV a HomePodem mini. Co se skrývá za názvem multimediální centrum Applu? Poví vám Danek Březina.

Děkujeme vám a přejeme příjemnou zábavu s magazínem iPure. Nezapomeňte se přihlásit k odběru nedělní Moštárny, kde budou shrnuty všechny novinky tohoto týdne, a sledujte nás na všech sociálních sítích, ať o nic nepřijdete (Twitter iPure, Twitter Digit)!