Nevím, jaký názor máte vy, ale ideálním čtením na druhý březnový víkend je podle mě iPure. Toto vydání je totiž – dá se říct – až surrealistické…

Aby vám ale z tekoucích hodin nešla brzy hlava kolem, záběr 176. vydání je široký, aby si v něm každý našel to své. I tentokrát vás čeká dohromady pětice jedinečných článků, které nabízí tradičně detailní pohledy na dění ve světě technologií, jen pokaždé z trochu jiného, neotřelého úhlu. Píšeme o tom, co pro nás Apple a jeho ekosystém znamená, jak se s ním (v něm) žije a jak můžeme díky chytrému použití jeho produktů být lepší, než bychom byli bez nich.

Magazín Pure se řadí mezi nejlepší české projekty věnované čistě Apple komunitě a dovoluji si tvrdit, že je to ideální čtení pro ty, kteří mají alespoň jeden produkt Applu a rádi by se o celé značce a všem, co se jí týká, dozvěděli to, co nikde jinde nenajdete.

Předplatitelé mají opět k dispozici všech pět článků, občasní návštěvníci se mohou těšit jednomu článků na náš účet. Tím je první článek tohoto čísla z pera Jury Ibla, který vám poví o nové krvi mezi designéry mobilních aplikací. Projeví se tento trend napříč tituly?

Druhý článek připravil Honza Pražák a tentokrát poví o iPadu mini 5. Je to jedinečný tablet, který na trhu vlastně nemá konkurenci. Dočkáme se po dvou letech úplné novinky?

V třetím článku se Martin Adámek vyzná ze své závislosti. Těžká četba pro silné osobnosti.

Čtvrtý článek připravil Filip Brož a tentokrát všem doporučí další aplikaci na střih videa na Macu.

Poslední článek jsem napsal já a dovolím si Apple trochu vychválit. Nebude to ale jen plané tlachání, jsou na to celosvětově uznávané statistiky. Co dělá z Applu nejlepší firmu na světě?

Děkujeme vám a přejeme příjemnou zábavu s magazínem iPure. Nezapomeňte se přihlásit k odběru nedělní Moštárny, kde budou shrnuty všechny novinky tohoto týdne, a sledujte nás na všech sociálních sítích, ať o nic nepřijdete (Twitter iPure, Twitter Digit)!