Je pátek 26. února a to značí, že včera opět vyšlo nové číslo magazínu iPure. Máte se na co těšit, protože je nejen nabité aktuálními tématy a praktickými zkušenostmi, ale především obsahuje článek o AirPods Max, jimž jsme se jako zázrakem doposud vyhnuli. Příjemné čtení.

AirPods Max jsou doposud posledním produktem jablečné společnosti a je víc než vhodné se k nim konečně vyjádřit. Okolo března se totiž točí celá řada spekulací, čeho bychom se snad mohli dočkat, takže nesmíme dopustit, abychom tak prominentní produkt jako AirPods Max opomenuli… I tentokrát vás čeká dohromady opět pětice jedinečných článků, které nabízí tradičně detailní pohledy na dění ve světě technologií, jen pokaždé z trochu jiného, neotřelého úhlu. Píšeme o tom, co pro nás Apple a jeho ekosystém znamená, jak se s ním (v něm) žije a jak můžeme díky chytrému použití jeho produktů být lepší, než bychom byli bez nich. Magazín Pure se řadí mezi nejlepší české projekty věnované čistě Apple komunitě a dovoluji si tvrdit, že je to ideální čtení pro ty, kteří mají alespoň jeden produkt Applu a rádi by se o celé značce a všem, co se jí týká, dozvěděli to, co nikde jinde nenajdete.

Předplatitelé mají opět k dispozici všech pět článků, občasní návštěvníci se mohou těšit jednomu článků na náš účet. Tím je první článek tohoto čísla věnovaný výše zmíněným AirPods Max. Filipovi se konečně dostaly do rukou a všichni čtenáři si tak mohou užít jeho první dojmy. Jaké asi jsou?

Druhý článek je druhý díl seriálu Redakční workflow, který předminulý týden započal Honza Pražák a štafeta tento týden vyšla na mě. Jaké úpravy jsem ve svém pracovním životě musel udělat, abych se studijně i pracovně přizpůsobil nejednoduché situaci okolo, která už rok sužuje celý svět?

V třetím článku poví Honza Pražák o důvodech a okolnostech údajného neúspěchu iPhonu 12 mini. On, sám nadšený z tohoto modelu, z toho určitě radost nemá…

Čtvrtý článek napsal Danek Březina o dnes velmi populárním Unreal Enginu. Unreal Engine byl proslavený kauzou Apple a společnosti Epic Games, Dankův článek je ale především zaměřený na fakta a představí vám jej takový, jaký je. Těšte se na volné pokračování povídání z minulého týdne.

Poslední článek nemůže být nic jiného než třetí díl povídání o věčném sváru mezi iOS a Androidem. Pokud to nevyznělo doposud, teď už bude určitě jasné, který telefon byste měli používat…

Děkujeme vám a přejeme příjemnou zábavu s magazínem iPure. Nezapomeňte se přihlásit k odběru nedělní Moštárny, kde budou shrnuty všechny novinky tohoto týdne, a sledujte nás na všech sociálních sítích, ať o nic nepřijdete (Twitter iPure, Twitter Digit)!