Ve čtvrtek 18. 2. se staly dvě skvělé věci. Na Mars úspěšně přistál modul Perseverance, což značí další velikou kapitolu kosmonautiky, a také pochopitelně vyšlo 173. vydání magazínu iPure. Nebudu se snažit význam těchto věcí ani dalece porovnávat, ale obě patří mezi události, jež byste stoprocentně neměli propásnout.

Jsou bohužel oblasti, jimž se v redakci věnujeme méně a které naopak máme tendenci upřednostňovat. Mnohdy je to závislé na momentálních událostech, což z Apple TV dělá trochu šedou myš. Tentokrát ale přichází řada i na ni! Čeká vás dohromady opět pětice jedinečných článků, které nabízí tradičně detailní pohledy na dění ve světě technologií, jen pokaždé z trochu jiného, neotřelého úhlu. Píšeme o tom, co pro nás Apple a jeho ekosystém znamená, jak se s ním (v něm) žije a jak můžeme díky chytrému použití jeho produktů být lepší, než bychom byli bez nich. Magazín Pure se řadí mezi nejlepší české projekty věnované čistě Apple komunitě a dovoluji si tvrdit, že je to ideální čtení pro ty, kteří mají alespoň jeden produkt Applu a rádi by se o celé značce a všem, co se jí týká, dozvěděli to, co nikde jinde nenajdete.

Předplatitelé mají opět k dispozici všech pět článků, občasní návštěvníci se mohou těšit jednomu článků na náš účet. Tím je první článek tohoto čísla věnovaný právě Apple TV a balíčku programů od Squirrels. Možná je znáte, možná nikoliv, v každém případě je mi ctí vám udělat exkurzi nejlepším řešením pro sdílení obrazovek napříč všemi platformami, především pak na Apple TV.

Druhý článek je pokračováním Jurova povídání o Androidu z trochu neotřelé perspektivy. Opravdu jsou rozdíly tak černobílé?

iPhone změnil svět, o tom nikdo nepochybuje. Proto se Honza Pražák v třetím článku zaměřil právě jeho vliv na celý průmysl a připomene okolnosti jeho představení. Podobný článek v budoucnu vznikne i o Apple Watch.

Čtvrtý článek je Filipovo povídání o řešení diáře známém jako FOCUS Notebook. Čekejte zkušenosti a tipy manažera a podnikatele, jak se vypořádává s nápady a strukturuje své myšlenky.

Poslední článek napsal Danek Březina o tom, jak jednoduše jde dnes psát a tvořit hry. Něco, co by chtěl dělat každý nadějný programátor, ale je to běžně mnohem složitější, než se na první pohled zdá. Danek má proto zlepšovák!

Děkujeme vám a přejeme příjemnou zábavu s magazínem iPure. Nezapomeňte se přihlásit k odběru nedělní Moštárny, kde budou shrnuty všechny novinky tohoto týdne, a sledujte nás na všech sociálních sítích, ať o nic nepřijdete (Twitter iPure, Twitter Digit)!