Víkend plný sněhu je před námi, což určitě znamená, že se většina z nás už těší ven po letech si užít zasněžené přírody. Ale jakmile se vrátíte domů, u šálku čaje či kávy se můžete začíst do 172. vydání magazínu iPure. I tento týden se můžete těšit z pětice unikátních článků, přesně podle vašich očekávání.

Toto vydání je pro naši redakci něčím zvláštní a dělá nám velikou radost. Po odmlce se opět vrací Jura Ibl a my ho moc rádi opět vítáme v naší redakci. Čeká vás dohromady opět pětice jedinečných článků, které nabízí tradičně detailní pohledy na dění ve světě technologií, jen pokaždé z trochu jiného, neotřelého úhlu. Píšeme o tom, co pro nás Apple a jeho ekosystém znamená, jak se s ním (v něm) žije a jak můžeme díky chytrému použití jeho produktů být lepší, než bychom byli bez nich. Magazín Pure se řadí mezi nejlepší české projekty věnované čistě Apple komunitě a dovoluji si tvrdit, že je to ideální čtení pro ty, kteří mají alespoň jeden produkt Applu a rádi by se o celé značce a všem, co se jí týká, dozvěděli to, co nikde jinde nenajdete.

Předplatitelé mají opět k dispozici všech pět článků, občasní návštěvníci se mohou těšit jednomu článků na náš účet. Tím je první článek tohoto čísla z pera již zmíněného Jury Ibla, který jde na svůj comeback skutečně zostra; rozepsal se o věčném sváru mezi Androidem a iOS. A vyhnal to skoro až do biblických rozměrů, však posuďte sami.

Druhým článkem vás potěší Filip Brož, protože poví, jak získat Apple zařízení na leasing. Zní vám to zajímavě? Stačí prokliknout.

Třetí článek není nic jiného než pokračování povídání o #Foldables – aneb zkušenosti našeho zámořského kolegy Marka Hajna. Ten je ze svého Samsungu Galaxy Z Fold 2 absolutně unešený a my máme to štěstí, že se s námi o své zkušenosti rád podělí. A koho z vás to zajímá ještě více, počkejte si do dalšího týdne na 118. vydání iPure Podcastu, v němž já, Honza Pražák a Marek v necelých 45 minutách toto téma probereme do nejmenších detailů.

Čtvrtým článkem začíná Honza Pražák nový seriál věnovaný workflow všech členů naší redakce. Jak nám zcela netradiční rok 2020 změnil pracovní návyky, ať už jakýmkoliv způsobem? Pořád jsme pro vás psali a zároveň se věnovali i dalším svým činnostem. Došlo přitom k nějakým změnám? O tom vám teď povíme všichni, jedem po druhém.

Poslední článek jsem naspal já a povím vám našem soukromí, které je – jak víte – snad nejskloňovanějším problémem internetu posledních let. Dělá to Apple dobře? Nebo má snad Facebook pravdu? Na čí stranu se postavit a komu věřit? Na pouhých čtyřech stranách zjistíte vše potřebné.

Děkujeme vám a přejeme příjemnou zábavu s magazínem iPure. Nezapomeňte se přihlásit k odběru nedělní Moštárny, kde budou shrnuty všechny novinky tohoto týdne, a sledujte nás na všech sociálních sítích, ať o nic nepřijdete (Twitter iPure, Twitter Digit)!