Je tu druhá polovina prvního únorového týdne a to neznamená nic jiného, než že vám včera ve vašem iPadu, Macu či iPadu přistálo 171. vydání magazínu iPure. I tento týden se můžete těšit z pětice unikátních článků, přesně podle vašich očekávání.

V posledním čísle jsme se věnovali především hraní na iZařízeních a novému hitu zvanému Clubhouse. Celkem na vás vždy čeká pětice jedinečných článků, které nabízí tradičně detailní pohledy na dění ve světě technologií, jen pokaždé z trochu jiného, neotřelého úhlu. Píšeme o tom, co pro nás Apple a jeho ekosystém znamená, jak se s ním (v něm) žije a jak můžeme díky chytrému použití jeho produktů být lepší, než bychom byli bez nich. Magazín Pure se řadí mezi nejlepší české projekty věnované čistě Apple komunitě a dovoluji si tvrdit, že je to ideální čtení pro ty, kteří mají alespoň jeden produkt Applu a rádi by se o celé značce a všem, co se jí týká, dozvěděli to, co nikde jinde nenajdete.

Předplatitelé mají opět k dispozici všech pět článků, občasní návštěvníci se mohou těšit jednomu článků na náš účet. Prvním je hlavní článek tohoto čísla z pera Marka Hajna, našeho zaoceánského reportéra, který není věnovaný ničemu jinému než jeho dlouho očekávaným dojmům z fenoménu zvaného Foldables. V tomto čísle najdete první díl jeho povídání, zbytku se pak dočkáte za týden.

Druhým článkem Honza Pražák uzavírá své velké shrnutí toho, co Apple provedl a způsobil v roce 2020. Pokud vám něco vloni uteklo, zjistíte to právě tady!

Třetí článek pro vás připravil Filip Brož, kde dokončí svůj komentář k dvěma nejextrémnějším modelům současné produktové řady iPhone 12. iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max bok po boku. Pravděpodobně nejste v situaci, kdy byste volili mezi jedním nebo druhým, ale každopádně se dočtete mnoha zajímavých názorů na smysluplnost a využitelnost obou telefonů.

Ve čtvrtém článku se společně podíváme na problematiku bezdrátu. Tendence odstranit fyzické propojení mezi dvěma věcmi prosakuje snad do všech oblastí průmyslu a já se v tom pokusím udělat trochu jasno, kdy odstranit drát má smysl a kdy si spíš uškodíme.

Poslední článek pro nás opět sepsal Martin Adámek. V čísle 171 vás zasvětí do problematiky a možného řešení cestování městskou dopravou, když přijdete o zrak. Jsme moc vděční, že takový obsah vzniká právě pro naši redakci!

Přejeme příjemnou zábavu s magazínem iPure. Nezapomeňte se ale přihlásit k odběru nedělní Moštárny, kde budou shrnuty všechny novinky tohoto týdne, a sledujte nás na všech sociálních sítích, ať o nic nepřijdete (Twitter iPure, Twitter Digit)!