Je tu další čtvrtek a to neznamená nic jiného, než že vám dnes ve vašem iPadu, Macu či iPadu přistane zbrusu nové – již 169. – vydání magazínu iPure. I tento týden se můžete těšit na pětici unikátních článků, přesně podle vašich očekávání.

Po posledním čísle s titulkou až podezřele připomínající manifest Facebooku proti Applu jsme si pro vás v redakci připravili pětici jedinečných článků, které nabízí tradičně detailní pohledy na dění ve světě technologií, jen pokaždé z trochu jiného, neotřelého úhlu. Píšeme o tom, co pro nás Apple a jeho ekosystém znamená, jak se s ním (v něm) žije a jak můžeme díky chytrému použití jeho produktů být lepší, než bychom byli bez nich. Magazín Pure se řadí mezi nejlepší české projekty věnované čistě Apple komunitě a dovoluji si tvrdit, že je to ideální čtení pro ty, kteří mají alespoň jeden produkt Applu a rádi by se o celé značce a všem, co se jí týká, dozvěděli to, co nikde jinde nenajdete.

Předplatitelé mají opět k dispozici všech pět článků, občasní návštěvníci se mohou těšit dvěma článkům na náš účet. Prvním je hlavní článek tohoto čísla z pera Danka Březiny, který nás inspiroval i při tvorbě titulní strany ve stylu Spalovače mrtvol. Článek je věnovaný Apple TV+ a ostatním konkurenčním streamovacím službám. Danek vyzdvihne výhody i nevýhody a doporučí to nejlepší, na co se dívat.

V druhém článku se Honza Pražák věnuje iPhonu 12 mini, který je jeho favoritem současné nabídky. Jaké jsou jeho dojmy z velikosti a denního používání? Vše se dozvíte v tomto článku.

Poslední dobou se hodně věnujeme hraní na všech možných platformách a asi se vůbec není čemu divit. Vyšel přece Cyberpunk 2077! Třetí článek tohoto čísla je věnovaný přesně tomuto hernímu hitu a je rovněž zdarma. Napsal jsem ho já a nabízím vám vydatnou recenzi jak z pohledu hardwaru, tak hraní samotného. Zaměříme se především na myšlenku hry, kterou jiné recenze zcela přehlížejí… Na 10 stranách rozebereme Cyberpunk do šroubku a vy se tak konečně dozvíte vše, co vám nikdo nikde jinde neřekne. Za to vám ručím.

Čtvrtý článek pod jmenovkou Filipa Brože obsahuje velice praktický návod na střih videa ve Final Cut Pro. Pokud se zajímáte o tvorbu videa na Macu, zřejmě neexistuje lepší software. Filip vás ve svém seriálu postupně provede všemi zákoutími a úskalími.

Poslední článek pro 169. iPure dodal Martin Adámek a ten celkově zrekapituluje rok 2020. Co nám Apple dal a vzal? Co by se dalo zlepšit? Pokud se cítíte být z nabídky Applu trochu zmatení a nevíte, v jakém stavu zrovna je, tento článek je právě pro vás!

Přejeme příjemnou zábavu s magazínem iPure. Nezapomeňte se ale přihlásit k odběru nedělní Moštárny, kde budou shrnuty všechny novinky tohoto týdne, a sledujte nás na všech sociálních sítích, ať o nic nepřijdete (Twitter iPure, Twitter Digit)!