Jako každý čtvrtek, i dnes vychází nové číslo magazínu iPure s pěti čerstvými autorskými články, které nikde jinde nenajdete. Nové pohledy, nové názory, nabyté zkušenosti. Bez reklam.

Magazín Pure se řadí mezi nejlepší české projekty věnované čistě Apple komunitě. I když si tam povídáme především o hardwaru, softwaru a zkušenostech souvisejících s kalifornskou společností, občas ale zavítáme i do nepřátelských vod Windows či Androidu. A rádi. Je totiž důležité si držet nadhled a být otevřený novým výzvám.

Tento týden je 162. vydání magazínu iPure (to to letí!) opět nabité. Předplatitelé najdou recenzi přelomového macOS 11 Big Sur z pera Honzy Pražáka, jedinečný článek od externisty Martina Adámka o tom, jak se s iOS 14 pracuje slepým lidem, Danek Březina se rozepsal o patáliích při hledání té správné klávesnice pro svůj iPad, Filip Brož shrnul své dojmy z majestátního iPhonu 12 Pro Max a já čtenáře na závěr celého čísla provedu světem videoher. Co myslíte, na čem se hraje úplně nejlépe? Jeden článek je ale samozřejmě pro všechny zdarma. Tento týden si může každý přečíst o iPhonu, protože je nám jasné, že to zajímá úplně každého.

Přejeme příjemnou zábavu s magazínem iPure. Nezapomeňte se ale přihlásit k odběru nedělní Moštárny, kde budou shrnuty všechny novinky tohoto týdne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.