První unboxing nového iPhonu 12 a 12 Pro

Oficiální prodej a spuštění nových iPhonů 12 a 12 Pro je sice až v pátek, ale již nyní jsou na YouTube a Twitteru k vidění první reálné unboxingy. Chcete se podívat, jak vypadá nový grafitově šedý iPhone 12 Pro a modrý iPhone 12?

Pokud si lámete hlavu nad tím, jak je možné, že již někdo má k novým iPhonům přístup, tak je to velmi prosté. Pravděpodobně se jedná o nějakého distributora, který nové iPhony již obdržel, aby je měl v dostatečném předstihu. Ostatně ještě tento týden se můžeme těšit na smršť zahraničních recenzí. Podobné úniky se stávají pravidelně každý rok. Apple v této velikosti již nemá šanci vše uhlídat.

Na přední straně již není plastová nálepka, ale papírová. Apple to s ekologií myslí opravdu vážně.

V prvním videu si můžete prohlédnout iPhone 12 Pro v grafitově šedé barvě. Osobně mě zaujalo, že na přední straně již není průhledná (plastová) nálepka, ale papírový obal. Na něm jsou zřetelné indikátory, kde se nachází tlačítko pro zapnutí/vypnutí či hlasitost. Design je kapitola sama o sobě, už se těším, až si ho v pátek osobně vyzkouším.

Modrý iPhone 12

Ve druhém videu pak můžete kromě modrého iPhonu 12 v 64 GB variantě vidět i náhled do balení, které je opravdu minimalistické – pouze nabíjecí kabel.  

I tady je místo plastové nálepky na přední straně papírová. Těšíte se na nové iPhony? Budete upgradovat nebo již máte objednáno?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *