První unboxing nového iPhonu 12 a 12 Pro

Oficiální prodej a spuštění nových iPhonů 12 a 12 Pro je sice až v pátek, ale již nyní jsou na YouTube a Twitteru k vidění první reálné unboxingy. Chcete se podívat, jak vypadá nový grafitově šedý iPhone 12 Pro a modrý iPhone 12?

Pokud si lámete hlavu nad tím, jak je možné, že již někdo má k novým iPhonům přístup, tak je to velmi prosté. Pravděpodobně se jedná o nějakého distributora, který nové iPhony již obdržel, aby je měl v dostatečném předstihu. Ostatně ještě tento týden se můžeme těšit na smršť zahraničních recenzí. Podobné úniky se stávají pravidelně každý rok. Apple v této velikosti již nemá šanci vše uhlídat.

Na přední straně již není plastová nálepka, ale papírová. Apple to s ekologií myslí opravdu vážně.

V prvním videu si můžete prohlédnout iPhone 12 Pro v grafitově šedé barvě. Osobně mě zaujalo, že na přední straně již není průhledná (plastová) nálepka, ale papírový obal. Na něm jsou zřetelné indikátory, kde se nachází tlačítko pro zapnutí/vypnutí či hlasitost. Design je kapitola sama o sobě, už se těším, až si ho v pátek osobně vyzkouším.

Modrý iPhone 12

Ve druhém videu pak můžete kromě modrého iPhonu 12 v 64 GB variantě vidět i náhled do balení, které je opravdu minimalistické – pouze nabíjecí kabel.  

I tady je místo plastové nálepky na přední straně papírová. Těšíte se na nové iPhony? Budete upgradovat nebo již máte objednáno?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.