iPhone 12

Den D je tady! Od dnešních 9 hodin ráno si již můžete pořídit nový iPhone 12 a iPhone 12 Pro. Na nejmenší a největší iPhone si ještě musíme 14 dní počkat. Do té doby tu však máme rozhodně co testovat. Kromě iPhonů můžete konečně pořídit i nový iPad Air 4 nebo příslušenství MagSafe.

Pokud chcete mrknout na první dojmy a unboxing iPhonů 12 a iPhonu 12 Pro, není problém. Hned několik českých YouTuberů své nové telefony již rozbalili. iPhone 12 se nese v duchu nového designu, který koncepčně vychází z iPhonu 4 a také iPadu Pro. Uvnitř nalezneme nový čip A14 Bionic, lepší soustavu fotoaparátů a především podporu 5G.

Podívejte se na několik unboxingů a první dojmy z nových iPhonů 12 a 12 Pro. Nechybí ani MagSafe.

V prvním videu se můžete podívat na živý unboxing a první dojmy Filipa Brože. Ten svůj iPhone 12 v zelené barvě porovnal se starými legendami, tedy iPhonem 4, 4S a 5. Dostalo se také na řadu téma ekologie a nabíječek. Ostatně se můžete na celý záznam podívat sami.

iPhone 12 Pro v modré barvě

Ve druhém videu pak můžete vidět Honzu Březinu a jeho překvapivý unboxing iPhonu 12 Pro v modré barvě + titanové Apple Watch hodinky 6. generace. Jedná se o velmi příjemnou kombinaci. 

Ve třetím videu se můžete podívat na Petra Máru, který rozbalil hned několik novinek – iPhony 12, iPad Air či MagSafe. Stačí se podívat na jeho Instagram.

2 thoughts on “První dojmy z iPhonu 12 a iPhonu 12 Pro

  1. Dobrý den, na YT Huramobilu již vyšel unboxing iPhone 12 (Pro) a dokonce i první porovnání fotek s iPhonem 11 Pro. Doporučujete připlatit si a koupit iPhone 12 Pro nebo mám zůstat u iPhonu 11? Podle porovnání mi fotky přijdou hezčí u iPhonu 11. Děkuji za odpověd.
    Zdraví Petra Nosalova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.