Na čínské sociální síti Xiaohongshu se objevil manuál s dosud neuvedeným iPadem Air 4. Ten odhalil velký počet zajímavých informací, které korespondují s tím, o čemž mimo jiné mluvil analytik Ming-Chi Kuo.

iPad Air 4 by podle uniklého manuálu měl vypadat jako současná generace iPadu Pro – úzké rámečky a žádný Touch ID. Ten by se měl dle manuálu nacházet v zapínacím tlačítku, tedy měl by být do něho integrován. Na spodní straně pak není tradiční Lightning konektor, ale USB-C.

Z toho lze vyvodit, že by nový iPad Air 4 podporoval i Apple Pencil druhé generace, jelikož k fungování první generace slouží právě Lightning konektor. Na zadní straně iPadu se pak nachází i Smart Connector. Díky tomu by šlo připojit iPad Air 4 k nové Magic Keyboard klávesnici s trackpadem.

iPad Air 4 by dle uniklého manuálu měl mít úzké rámečky, USB-C konektor, Smart Connector a integrované Touch ID v zapínacím tlačítku.

Samozřejmě stále se jedná pouze o spekulaci a může to být padělek. Tak či tak se rumory okolo nového iPadu Air 4 téměř shodují. Mluví se o úhlopříčce 10,8“ až 11”. Ve hře je i Face ID.

Keynote se blíží

V září nás čeká tradiční Apple Keynote a představení nových produktů. Jistě se dočkáme nových iPhonů a jako tradičně i Apple Watch. Co dalšího bude na seznamu nevíme, kromě iPadu Air 4 by to mohl být i nový počítač s Apple Silicon či aktualizované příslušenství, například Apple TV či HomePod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.