Digit #99 – Apple gadgety

Sešla se nám slušná sbírka nejrůznějších gadgetů na testování a tak jsme pro Vás připravili…

Sešla se nám slušná sbírka nejrůznějších gadgetů na testování a tak jsme pro Vás připravili díl nabitý nejrůznějším příslušenstvím. Pouzdra, stylusy, chytrá váha, repráčky a další. To vše najdete v novém Digitu.

Děkujeme appletips.cz a easystore.cz za produkty na testování.

Appletips.cz      Easystore.cz

MP4 HD| MP4 | MP3

30 thoughts on “Digit #99 – Apple gadgety

 1. Děkuji za radu s Gumdrop pouzdrem. Je to super. Dcera ma svůj ipad 2 v tomto pouzdre a musím říct, ze mu dává co proto a ipad stále drží. A ma velkou radost, ze je růžovo bílé. Myslím, ze ještě dostane nejaký ten stylus na kreslení. 🙂 Do budoucího dílu s teleshopingem bych uvítala nejaké hezke pouzdro pro ipad mini co opravdu stojí a nepadá. Díky. A taky bych rada viděla klavesnici logitech ultrathin keyboard cover pro ipad mini

 2. Každý geek má rád čísla a statistiky. Co udělat stý díl jako velké shrnutí všeho? Každému se tohle určitě nepovede a myslím si, že by takové “názorové video” bylo docela fajn. Co vás třeba točení naučilo, co dalo a vzalo… jestli vám to něco přineslo do osobního života a tak. Nebo už téma promyšlené máte?

  PS: Hezké video, je fajn, že je ve videu i uvedena cena. Jinak ten zvuk kasy by mohl být příště méně nahlas. Myslím, že je mírně hlasitější než vše ostatní. Ale to je jen taková prkotina…

 3. Ach jo. Zase o nicem. Skoda chlapi, tohle uz je vazne jen teleshoping 🙁 Bohuzel kulatin se radeji nedockam a odebiram z watchlistu.

 4. Super díl jako vždy 🙂 Díky moc. Měl bych jen dotaz na Petra Máru. Kde kupujte košile? Pokud to není tajný 🙂 Jsou fakt pěkný 🙂

 5. 100-tý díl, chtělo by to Base Jumping:-))
  Dělám si legraci. Dobrá práce, jen tak dál a gratulace!
  Líbil se mi názor v diskusi, že by bylo fajn nějaké shrnutí, co vám DIGIT dal/ popř. vzal, co jste se naučili, nějaké statistiky, sledovanost, jak se změnil váš pohled na technologie, atd.

 6. Peter : Kupuje? Jsem myslel, že barteruje 🙂 někde v nějakém videu o tom mluvil, asi s p. Hajzlerem ve Snídani…

 7. Pobavilo mě Petrovo zoufale plačtivé : ůůůůů počkej …! Když mu Honza ,,upustil,, jeho bílý iPhonek (navíc v super ochranném obalu) z 0,5m výšky na zem 😀 Nelze nevzpomenout jak jste oba svorně před časem v Digitu chtěli po Šťepánovi Bechyňském z MS aby vám předvedl crash test se svým Surface. A ten jej bez mrknutí oka a BEZ obalu hodil 2,0 m obloukem na podlahu.

 8. Výborný díl! Mohl bych se zeptat, jak konkrétně technicky řešíte ozvučení digitu? Předem děkuji za info.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *