Digit #99 – Apple gadgety

Sešla se nám slušná sbírka nejrůznějších gadgetů na testování a tak jsme pro Vás připravili…

Sešla se nám slušná sbírka nejrůznějších gadgetů na testování a tak jsme pro Vás připravili díl nabitý nejrůznějším příslušenstvím. Pouzdra, stylusy, chytrá váha, repráčky a další. To vše najdete v novém Digitu.

Děkujeme appletips.cz a easystore.cz za produkty na testování.

Appletips.cz      Easystore.cz

MP4 HD| MP4 | MP3

30 thoughts on “Digit #99 – Apple gadgety

 1. Děkuji za radu s Gumdrop pouzdrem. Je to super. Dcera ma svůj ipad 2 v tomto pouzdre a musím říct, ze mu dává co proto a ipad stále drží. A ma velkou radost, ze je růžovo bílé. Myslím, ze ještě dostane nejaký ten stylus na kreslení. 🙂 Do budoucího dílu s teleshopingem bych uvítala nejaké hezke pouzdro pro ipad mini co opravdu stojí a nepadá. Díky. A taky bych rada viděla klavesnici logitech ultrathin keyboard cover pro ipad mini

 2. Každý geek má rád čísla a statistiky. Co udělat stý díl jako velké shrnutí všeho? Každému se tohle určitě nepovede a myslím si, že by takové “názorové video” bylo docela fajn. Co vás třeba točení naučilo, co dalo a vzalo… jestli vám to něco přineslo do osobního života a tak. Nebo už téma promyšlené máte?

  PS: Hezké video, je fajn, že je ve videu i uvedena cena. Jinak ten zvuk kasy by mohl být příště méně nahlas. Myslím, že je mírně hlasitější než vše ostatní. Ale to je jen taková prkotina…

 3. Ach jo. Zase o nicem. Skoda chlapi, tohle uz je vazne jen teleshoping 🙁 Bohuzel kulatin se radeji nedockam a odebiram z watchlistu.

 4. Super díl jako vždy 🙂 Díky moc. Měl bych jen dotaz na Petra Máru. Kde kupujte košile? Pokud to není tajný 🙂 Jsou fakt pěkný 🙂

 5. 100-tý díl, chtělo by to Base Jumping:-))
  Dělám si legraci. Dobrá práce, jen tak dál a gratulace!
  Líbil se mi názor v diskusi, že by bylo fajn nějaké shrnutí, co vám DIGIT dal/ popř. vzal, co jste se naučili, nějaké statistiky, sledovanost, jak se změnil váš pohled na technologie, atd.

 6. Peter : Kupuje? Jsem myslel, že barteruje 🙂 někde v nějakém videu o tom mluvil, asi s p. Hajzlerem ve Snídani…

 7. Ahoj, nějak nemůžu najít tenhle díl v iTunes store, je chyba někde u mě nebo to tam ještě není?

 8. Pobavilo mě Petrovo zoufale plačtivé : ůůůůů počkej …! Když mu Honza ,,upustil,, jeho bílý iPhonek (navíc v super ochranném obalu) z 0,5m výšky na zem 😀 Nelze nevzpomenout jak jste oba svorně před časem v Digitu chtěli po Šťepánovi Bechyňském z MS aby vám předvedl crash test se svým Surface. A ten jej bez mrknutí oka a BEZ obalu hodil 2,0 m obloukem na podlahu.

 9. Výborný díl! Mohl bych se zeptat, jak konkrétně technicky řešíte ozvučení digitu? Předem děkuji za info.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.