Digit #99 – Apple gadgety
Sešla se nám slušná sbírka nejrůznějších gadgetů na testování a tak jsme pro Vás připravili…

Sešla se nám slušná sbírka nejrůznějších gadgetů na testování a tak jsme pro Vás připravili díl nabitý nejrůznějším příslušenstvím. Pouzdra, stylusy, chytrá váha, repráčky a další. To vše najdete v novém Digitu.
Děkujeme appletips.cz a easystore.cz za produkty na testování.
Super, jsem zvedavy na 100ku! Vzdycky se ale hodi prehled gadgetu:)
Prvni 🙂
Linkin Park 🙂
1. !
2. 🙂
Děkuji za radu s Gumdrop pouzdrem. Je to super. Dcera ma svůj ipad 2 v tomto pouzdre a musím říct, ze mu dává co proto a ipad stále drží. A ma velkou radost, ze je růžovo bílé. Myslím, ze ještě dostane nejaký ten stylus na kreslení. 🙂 Do budoucího dílu s teleshopingem bych uvítala nejaké hezke pouzdro pro ipad mini co opravdu stojí a nepadá. Díky. A taky bych rada viděla klavesnici logitech ultrathin keyboard cover pro ipad mini
zvuk otevreni kasy je desivy 😀
Linkin Park – Meteora 😉
Hitcase mám a mohu doporučit. Letos se s ním chystám na surf. 🙂
Honza má růžovoučkou košilku. Trumfnul jahudkovej smartcase 😀
Každý geek má rád čísla a statistiky. Co udělat stý díl jako velké shrnutí všeho? Každému se tohle určitě nepovede a myslím si, že by takové „názorové video“ bylo docela fajn. Co vás třeba točení naučilo, co dalo a vzalo… jestli vám to něco přineslo do osobního života a tak. Nebo už téma promyšlené máte?
PS: Hezké video, je fajn, že je ve videu i uvedena cena. Jinak ten zvuk kasy by mohl být příště méně nahlas. Myslím, že je mírně hlasitější než vše ostatní. Ale to je jen taková prkotina…
@Martin Juruš, @Michal Landsman: Přesně tak!
@Stepan: Souhlas. Taky me moc nebere. Zkusim prosadit zmenu 🙂
@Carl114: Na stovce se aktuálně pracuje …
neskusali ste napriklad Jabru Solemate ako bluetooth reprak ?
Ach jo. Zase o nicem. Skoda chlapi, tohle uz je vazne jen teleshoping 🙁 Bohuzel kulatin se radeji nedockam a odebiram z watchlistu.
Já bych to viděl spíš na Linkin Park – Foreword 😉
Super díl jako vždy 🙂 Díky moc. Měl bych jen dotaz na Petra Máru. Kde kupujte košile? Pokud to není tajný 🙂 Jsou fakt pěkný 🙂
100-tý díl, chtělo by to Base Jumping:-))
Dělám si legraci. Dobrá práce, jen tak dál a gratulace!
Líbil se mi názor v diskusi, že by bylo fajn nějaké shrnutí, co vám DIGIT dal/ popř. vzal, co jste se naučili, nějaké statistiky, sledovanost, jak se změnil váš pohled na technologie, atd.
Martin ak sa neurazíš odpoviem ti za Petra košele kupuje tu : http://www.peterjamesproud.cz/
Peter : Kupuje? Jsem myslel, že barteruje 🙂 někde v nějakém videu o tom mluvil, asi s p. Hajzlerem ve Snídani…
Ahoj, nějak nemůžu najít tenhle díl v iTunes store, je chyba někde u mě nebo to tam ještě není?
Pobavilo mě Petrovo zoufale plačtivé : ůůůůů počkej …! Když mu Honza ,,upustil,, jeho bílý iPhonek (navíc v super ochranném obalu) z 0,5m výšky na zem 😀 Nelze nevzpomenout jak jste oba svorně před časem v Digitu chtěli po Šťepánovi Bechyňském z MS aby vám předvedl crash test se svým Surface. A ten jej bez mrknutí oka a BEZ obalu hodil 2,0 m obloukem na podlahu.
slo by racionalne vysvetlit proc od pocatku na sva videa nepouzivate youtube ?
Kedy prosím výjde 100-tý diel??
Nemóžem se dočkat 100-ky!;) Tedy né svojí věkové, ale vaší Digitové:-)
Hele té stovce se stejnak nevyhnete.
Určitě připravujou nový web a-ne-bo vysílání z měsíce;-)
Tak chlapi!
Výborný díl! Mohl bych se zeptat, jak konkrétně technicky řešíte ozvučení digitu? Předem děkuji za info.
nebo z egypta 🙂 testují odolné pouzdra na iPhone