Digit #156: Poslední Digit na rozloučenou

Všechno jednou začíná a jednou také končí. První díl Digitu jste nikdy neviděli, tak se…

Všechno jednou začíná a jednou také končí. První díl Digitu jste nikdy neviděli, tak se teď můžete podívat na poslední. 10 let jsme pro vás připravovali videocast a doufáme, že jste si to s námi užili stejně jako jsme si to užívali my dva!

Všem vám děkujeme za pozornost, komentáře a povzbuzování, kterého se nám dostávalo. Bude se nám stýskat i po těch, kterým se Digit nelíbil a dávali nám zpětnou vazbu. Všem obrovský dík!

Pokud vás bavilo to, co jsme společně dělali, můžete i nadále sledovat nás oba. Z jednoho Digitu se totiž rodí dva nové projekty!

Sledujte https://www.youtube.com/user/petrmara/featured a už brzy i https://www.youtube.com/user/Alisczech

17 thoughts on “Digit #156: Poslední Digit na rozloučenou

 1. První!
  A bohužel i poslední první.:-(

  Víte, že jsem to tak nějak tušil?
  Škoda.
  Ale díky vám oběma!

   1. Taky sem to tušil po prvních Petrovo separatistických videích Přeju hodně úspěchů Vám oběma!

 2. Diky za všechny díly, vždycky jsem se ohromně bavil a někdy i díky vám příšerně utrácel 🙂 Držím palce v dalších projektech.

 3. Máte za sebou deset let skvělé práce; bezprostřednost a objektivita byla nezaměnitelnou hodnotou DIGITu. Děkujeme. Ať se vám oběma daří!

 4. Díky tomuhle projektu jsem zjistil,
  že existujete!
  Těším se na nové dily, určitě se navzájem časem pozvete do svého videocastu

 5. WOW. kluci diky za vsechny dily.. pamatuju si jak jsem kolem roku 2007 zacinal s Macem a jak jsem vas zral a jak me to neskutecne bavilo. Diky za vsechny dily, a za tunu zabavy, informaci a tipu na gadgety! diky moc! PS: nema Petr na prodej ty Tudory kdyz uz mate oba na ruce ty iWatche ? 😀

 6. Dakujem velmi pekne obom za inspiraciu a za genergiu, ktoru ste mi kazdym dielom odovzdavali. Nic sa vsak nekonci, kedze je vas oboch mozne sledovat aj nadalej. 😉 Ste vyborni! 😉

 7. Taky vzpomínám, jak jsem vás začal sledovat na svém prvním MB white, doba je jiná, vzpomínám na plno věcí, něco zůstalo a něco ne. Byl to vždy oddych. Taky jsem něco utratil, ale stálo to za to. Dík a přeji Honzovi stále užásné fotky a Petrovi dost sil na studenty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.