Digit #150: Jaký byl CES 2017

Honza se se svojí aplikací Fripito letos opět vydal na veletrh CES do Las Vegas…

Honza se se svojí aplikací Fripito letos opět vydal na veletrh CES do Las Vegas a tak jsme využili situace a natočili na dálku nový díl o tom, co se objevilo nového, kam směřuje spotřební elektronika, co je IN, co OUT a jak si v tom všem stojí Apple.

Omluvte prosím horší kvalitu záznamu. Vzhledem k 11 hodinovému časovému posunu mezi Prahou a Kona jsme museli trochu technicky improvizovat. Díky

12 thoughts on “Digit #150: Jaký byl CES 2017

 1. První!;-)

  Honza má iPhone 8, se prokec.:-)) Udělejte to o tom díl, to bude sledovanost.;-)

  Problém je nejen, že lidi nestíhaj absorbovat tak rychle nové technologie, ale že máme pořád jen 24hod./den.;-) S tím by moh někdo něco udělat, nafouknout den.;-)

  Možná mají budoucnost tenounké OLED televize, kterou si člověk připne na v obýváku na magnety a když bude chtít, tak jí sroluje a přenese jinam.

  Ať už cokoli nového, musí to být jednoduché ne používání, intuitivní, přehledné, prostě fungující, nikoli x tisíc nastavování, právě proto, zže den má jen 24hod.;-)

  Díky za díl!

   1. No právě! 9-ku už ti nedaj!;-)) Možná budeš viset na stěně v Applu jako: WANTED! Reward 1.000.000,- $

  1. Při nahrávání zvuku můžou být potenciálně všechny bezdrátové věci rušením, byť u BT sluchátek by zrovna vše mělo být ok. Ale víte, jak důležitý je pro nás zvuk a jeho kvalita 🙂

 2. Pěkný, střízlivý povídání – snad jen připomínka. Twitter žádnou miliardu nevydělal 🙂 Naopak, stále prodělává desítky – či spíše stovky – milionů dolarů.

  1. Pravda! Ten se ještě super výhodně prodat nepovedlo. A že už to bylo několikrát na spadnutí

 3. Pěkný díl, líbí se mi jak Petr dokáže obhájit cokoli, co Apple udělá/neudělá. Kdyby Apple vyrobil rovnák na vohejbák, jemu to bude dávat smysl. A neberte to jako kritiku, naopak obdivuji jeho schopnosti a téměř vždy se dobře bavím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.