Digit #123: Povánoční gadgetový nášup

V prvním dílu roku 2015 jsme pro vás připravili povánoční nášup gadgetů. Vyzkoušeli jsme pro…

V prvním dílu roku 2015 jsme pro vás připravili povánoční nášup gadgetů. Vyzkoušeli jsme pro vás Shoulderpod S1, iSmartAlarm, pouzdra LAB.C a Ballistic, držáky ExoGear ExoMount Touch Air a Bulls Eye, autonabíječku ExoCharge 3 Port, fitness náramky iHealth Edge AM3s a Fitbit Charge a MiPow Playbulb.

12 thoughts on “Digit #123: Povánoční gadgetový nášup

  1. @Petr
    Ahoj Petře, vidím na tobě neskrývanou radost, žes proti zlodějům kostičku pořídil. No nechci ti kazit radost ale dnešní moderní lapkové berou skrze formulář přiznání k dani. Žádný retardovaný půdaři, chápeš? Takže do posledního března se vesel o 106 ale pak už to bude hodně špatný. ((: ((:

  2. Kluci super až na jednu malú chybu cena toho LABC púzdra nieje 499kč ale 769 teda tej verzie ktorú ste testovali… Na trhu je vyberateľná (769) a potom klasika nevyberatelná…
    Inak veľká pochvala skvele som sa pobavil hlavne na príhode so svokrou

  3. Vím, že asi firmu Microsoft nemáte v oblibě, ale chtěl bych se zeptat, zdali byste nepřiblížili chytrý náramek Microsoft Band. Jeho předností je 1.4″ displej, GPS, propojitelnost aplikací a multiplatformnost. Nevíte kdy a jestli vůbec bude k dostání v ČR? Děkuji Petr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.