Digit #109: Na čem pracujeme?

Ve stodevítce bychom vám rádi představili dva nové projekty, na kterých právě pracujeme. Pozvali jsme…

Ve stodevítce bychom vám rádi představili dva nové projekty, na kterých právě pracujeme. Pozvali jsme si Ondru a Jasnu, abychom probrali vše, co by vás mohlo zajímat ohledně iCon Prague 2014.

Druhým projektem je Fripito. Nová aplikace pro všechny fandy iOS, fotografování a cestování.

12 thoughts on “Digit #109: Na čem pracujeme?

 1. Asi nejslabší díl, který jsem zatím viděl (a že jsem viděl všechny). V podstatě jen sebeprezentace a reklama 🙁

 2. @Honza Super nápad fripito, věřím že to lidi osloví, držím moc palce a přeju ti horní pozice v appstoru.

 3. Držím palce s Fripitem, Honzo! Určitě dobrý nápad. Zrovna nedávno jsem strávil pár dní v Paříži a sehnání informací a naplánování mi pár dní zabralo. Mít tak Fripito, ušetřil bych hodně času gůglováním a pročítáním komentářů na serverech o cestování.;) Btw, budete mít Fripito hotové do léta? Pomohl by průvodce Trinidadu a Tobaga a Jamajky.;)
  Jak vznikl název Fripito?

 4. Fripito zajimavý, fandím! Jinak díl o ničem, bohužel.
  Pozvaní hosté byli velmi slabí, chlápek se snažil být vtipný, ale nebyl!;) Prostě nebyli připravení, ale očekával bych, že budou a že něco zajímavého sdělí…, nesdělili…

 5. @mouseho: Rádi bychom Fripito pustili do AppStoru koncem května. Takže, pokud se nic nepokazí, tak aplikace bude a pak už budeme jen přidávat a přidávat obsah.

  Název Fripito vznikl dost komplikovaně, ale jsem na něj hrdý 🙂

 6. @ Jan Březina: Jasný, chápu;) Kritika je samo vždy jednodušší než něco dělat, ale zpětná vazba je cenná a musí být, aby jste nám nezvlčeli:-)) Na Fripito se těším, a ten název se opravdu povedl.

 7. Čau kluci, možná se to už někdy řešilo – proč mám Digit na Apple TV zrychlený? Koukám na vás hlavně přes podcasty a pořídil jsem si kvůli nim i Apple TV a jediný Digit je z nějakýho důvodu zrychlený. Ostatní podcasty jsou ok (jak třeba bistro digitál tak i 4foto.

 8. fajn reklamní díl. líbil se mi. je fajn slyšet přímo vás o vašich projektech. Petr mi přišel nějak lehce nervózní 😉 zdálo se mi to? kdyby jste hledali nějaké další téma, tak by mě od Petra zajímalo jestli za poslédní léta je nějaký vývoj v GTD, přeci jen už to neni nejnovější věc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.