Všichni víme, že Apple přemýšlí nad mnoho novinkami a zvažuje plno patentů. Podle Bloombergu se proto možná můžeme letos těšit na zbrusu nový model Apple Watch věnovaný outdoorovým sportovcům. Měli byste zájem?

Nové Apple Watch by údajně měly stejné funkce jako jiné Apple Watch, byly by však lépe vybaveny pro život v extrémním prostředí. Cílovou skupinou by prý byli atleti, horolezci, hikeři, potápěči a jiní. Tzv. Explorer Edition, jak ji nazývají někteří zaměstnanci Applu, by prý byla vybavena prvky ochrany proti nárazu ve stylu hodinek G-Shock od Casia.

Představit si je tedy můžeme jako klasické Apple Watch, obalené však do nějakého gumového pláště, který by sloužil jako lepší ochrana proti fyzickému poškození nárazem i proti prachu a vodě. Dost možná by byly hodinky také vyrobeny z jiných materiálů než ze současného hliníku, titanu a oceli. Určitě by tomu však odpovídala i cena, kterou bych si představoval výše než u klasických Apple Watch.

Pokud jste si doposud nemohli koupit Apple Watch proto, že jsou moc něžné a máte o ně strach – Apple vám asi letos udělá radost. Začíná se šuškat o Apple Watch Explorer Edition!

Je to ale pochopitelně jen další spekulace, určitě tento článek neberte jako garanci další speciální edice Apple Watch. Apple sice určitě letos vydá Apple Watch Series 7, co od nich ale čekat, je velikou záhadou. Zatímco od iPhonu už více méně s jistotou čekáme užší výřez, 120Hz displej a nové barvy i materiály, o Apple Watch se překvapivě mlčí. V rukávu toho ale má Apple hodně – od senzorů glykemie po jiné měřiče celkového zdraví a tuto bytelnou objevitelskou edici… Určitě je na co se těšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.