Dočkáme se dnes nových Apple Watch 6 a iPadu Air 4?

Tento rok je díky pandemii koronaviru velmi výjimečný. Pokud sledujete Apple, tak jistě víte, že v tuhle dobu tradičně již známe datum keynote, na které kalifornský gigant představuje nový hardware. Letos to však bude jiné. Spekuluje se o tom, že nové iPhony vyjdou až v říjnu. Naopak nových Apple Watch a iPadu bychom se mohli dočkat dnes. Myslí si to, známý leaker Jon Prosser.

Podle něho Apple na dnešní odpoledne naplánoval tichý update Apple Watch 6 a iPadu Air 4. Tichý update znamená, že Apple vydá akorát tiskové zprávy a případně krátká videa na svém YouTube kanále. Této spekulaci hraje do karet i fakt, že dostupnost současných Apple Watch 5 se v různých Apple Storech po celém světě značně snížila či oddálila.

V případě Apple Watch 6 se mluví o tom, že bychom se mohli dočkat řady vylepšení. Analytici tvrdí, že Apple Watch 6 by mohly obdržet nový typ displeje, konektivity a nové fitness funkce. Vylepšena by měla být i baterie.

Podle leakera se dnes dočkáme nových Apple Watch 6 a iPadu Air 4.

Pokud jde o nový iPad Air 4, již jsme psali o tom, že na internet unikl manuál. Pokud se spekulace potvrdí, měl by nový iPad Air 4 vypadat jako současná generace iPadu Pro – úzké rámečky a žádný Touch ID. Ten by se měl dle manuálu nacházet v zapínacím tlačítku, tedy měl by být do něho integrován. Na spodní straně pak není tradiční Lightning konektor, ale USB-C.

Kdo si počká…

Z toho lze vyvodit, že by nový iPad Air 4 podporoval i Apple Pencil druhé generace, jelikož k fungování první generace slouží právě Lightning konektor. Na zadní straně iPadu se pak nachází i Smart Connector. Díky tomu by šlo připojit iPad Air 4 k nové Magic Keyboard klávesnici s trackpadem.

Nezbývá nám nic jiného, než si počkat. To samé platí v případě nových iPhonů. O všem vás budeme informovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.