Patrně vám nemusíme představovat Apple TV+. Předplatitelskou službu od kalifornské společnosti na filmy a seriály, kterou aktuálně většina uživatelů využívá zdarma pokud si zakoupili v posledním roce nějaký nový Apple produkt. Pro mnoho uživatelů, kteří používají Apple TV+ zdarma od počátku spuštění, se již blíží konec zkušebního období. Nastává tak otázka, zda se vyplatí za službu platit, zvlášť pokud máte Netflix či HBO GO.

Apple se opravdu snaží. Před pár týdny tu byla zpráva, že seriál Defending Jacob byl druhý nejsledovanější a nyní tu je zpráva o velkém úspěchu nového filmu s Tomem Hanksem Greyhound. Asi všichni už ví, že tento film měl jít původně do kin a kvůli korona krizi byl odkoupen Applem. Podle prvních informací to byl opravdu skvělý kauf a Greyhound přilákal na službu velké množství nových lidí. Data je ovšem potřeba brát s rezervou, protože žádné oficiální žebříčky nemáme.

Pokud jste nový válečný film ještě neviděli, můžeme ho jen vřele doporučit. Aktuálně jde o to nejlepší, co se na této platformě nachází. Uniknout by vám neměli ani některé seriály či film Bankéř.

Podle prvních informací to byl opravdu skvělý kauf a Greyhound přilákal na službu velké množství nových lidí.

Apple však nelení a brzy se dočkáme dalšího filmu. Dalším zakoupeným filmem, který dorazí do služby Apple TV+ je Palmer. Hlavním protagonistou bude herec a zpěvák Justin Timberlake, který bude představovat sportovce Eddieho Palmera. Ten v průběhu kariéry zažil i dobu ve vězení, po které se vrátil do svého rodného města. Film bude rozebírat část, která ukáže, co na něj v té době čekalo za problémy.

Co dál?

Nabízí se otázka, co bude dál? Bude Apple pokračovat v nákupech nebo se opět vrhne do natáčení vlastních pořadů a filmů. Nabídka je stále velmi malá oproti konkurenci a Apple má stále co dohánět. Dodejme jen, že nové filmy a seriály vychází na Apple TV+ každý pátek.

Jaký je váš nejoblíbenější film nebo seriál z Apple TV+?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.