Máte v plánu si o tomto víkendu v rámci Black Friday koupit nějaké Apple zařízení a nevíte, kde mají nejlepší ceny? Nabízíme seznam skvělých nabídek, abychom vám rozhodování trochu ulehčili.

Vybírali jsme pro vás pouze mezi renomovanými českými e-shopy, protože jak jste si mohli přečíst včera, nebezpečí může během Černého pátku číhat na každém rohu. Pro pořádek ale připomínáme, využívejte ideálně Apple Pay (alespoň nebudete muset vyplňovat fakturační a doručovací údaje a další data) nebo třeba Twisto, plaťte pouze s ochranou 3D Secure (pokud nevyužijete Apple Pay) a nenechte se zlákat až moc lákavými nabídkami. Black Friday je největší výprodejová akce roku a není nic veselého přijít krom super slevy ještě ke škodě.

AirPods

Kdybych je neměl, AirPods by osobně byly prvním produktem, který bych chtěl během Black Friday koupit. I ty jsou tradičně zlevněny o desítky procent a i když se občas taková cena dá najít i během roku, o Black Friday je to jistota. Je jedno, jestli chcete klasické AirPods nebo AirPods Pro, obojí jsou za super cenu. Doporučujeme Mobilní pohotovost nebo Smarty.cz, kteří s AirPods šli pod 4 000 Kč a a s AirPods pro pod 6 000 Kč, což je u obou sleva o více než 1 500 Kč!

iPhone

Zlevněné iPhony nabízí skutečně mnoho prodejců, ale jejich ceny se celkem znatelně liší. Nejlevnější iPhone SE najdete na Alze za necelých 12 000,-, veliké slevy na loňský iPhone 11 Pro Max si připravil iWant, který tam najdete zlevněný o 7 000,-, a v případě iPhonu XR a modelů 11 Pro opět exceluje Mobilní pohotovost s cenami od necelých 14 000,-! To stejné platí i o iPhonu 11 a stejné ceny zde nabízí i Alza.

Apple Watch

Zůstaneme na chvíli ještě u iPhonu v podobě hodinek. Nejlevnější Series 5 44 mm najdete na Alze a s rozdílem pár set korun jsou poslední kusy i u Mobilní pohotovosti. Zde je skutečně nabízejí v ceně, za kterou jinde nabízí model 40 mm, takže pokud kupujete pro muže, určitě jděte sem. Pokud vám nevadí stáří a chcete do ekosystému Apple Watch vstoupit přes Series 3, i ty má Mobilní pohotovost nejlevnější. Pokud ale chete podpořit spíše Premium Resellery, v hodinkách si opravdu nevedou špatně ani iStyle a Smarty, který nabízí slevu i na letošní SE a Series 6!

iPad

Na řadě je iPad. Model mini, který si dnes zvolí málokdo, jer možná tím modelem, který si koupíte ve slevě. Hlavně ty našlapanější konfigurace. Super cenu od 12 000,- nabídne Mobilní pohotovost na modely mini i Air 2019. Hledáte-li mimo mini i třeba iPad Pro, super nabídku vícero modelů mají Smarty.cz a iWant.

Mac

Poslední je na řadě Mac. Dostat dobrou cenu na skvěle vypadající výprodejový kus MacBooku s procesorem od Intelu se hodí, když všichni víme, že jakmile je jednou nové zastíní verze s M1, nikdo o ně asi už nebude mít zájem… Pár tisícovek dolů shodili v iStyle, Smarty.cz a v iSetosu, tak se podívejte, o jaké konfigurace se jedná, a třeba si vyberete.

iPure Apple Magazín

Když už si vyberete nějaký ten Apple hardware, je dobré si k němu přibalit i pořádnou várku informací. Pokud se nenaučíte využít Apple produkty naplno, postrádá celá investice smysl. Proto pro vás máme na závěr nabídku našeho mateřského magazínu iPure! Se slevovým kódem BF50 můžete získat do 30.11. 50% slevu na libovolné předplatné.

iPure přináší každý čtvrtek nové praktické rady, návody a recenze pro Apple uživatele. Magazín bez reklamy, PR nebo spekulací můžete číst v PDF, ePUB nebo poslouchat v audio verzi.

Toto je jen stručný seznam dobrých prodejců, elektroniku ale pochopitelně získáte i jinde a pokud vám není sympatický žádný z naší nabídky, není vyloučeno, že po delším hledání nenarazíte někde jinde na podobné nebo možná i lepší ceny. My jen říkáme, že těmto prodejcům věříme skrze osobní zkušenost. Příjemné nakupování!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.