Tak jsme se dočkali! Apple před malou chvílí poslal pozvánky na již druhou podzimní akci. Jedno je jisté – konečně uvidíme nové iPhony a možná i něco navíc.

Hi, Speed. Název podzimního Apple Eventu, který můžeme najít na hlavní pozvánce. Na obrázku je kromě jiného také Apple logo a kruhové tvary. Naše fantazie již jednou na plné obrátky a možná se kromě nových iPhonů dočkáme i dalších zařízení.

Nové iPhony uvidíme již 13. října, a to opět v online záznamu.

V kuolárech se hodně spekuluje o Apple AirTags, tedy malých „placičkách“ (lokátorech), které naleznou vaše zařízení či gadgety. Dlouhou dobu jsme se také nedočkali nové verze chytrého reproduktoru HomePod. A ve hře je samozřejmě vůbec první Apple počítač s procesorem Apple Silicon. To by nahrávalo sloganu Hi, Speed. O rychlosti však můžete být řeč i v případě iPhonu.

Podpora

O tom, jak by mohl vypadat nový iPhone 12, jaké velikosti a funkce by mě mít, jsme již několikrát psali. Rovněž se spekuluje o podpoře 5G. Dlouhou dobu se také mluví o nových náhlavních sluchátkách studiové kvality – AirPods Studio.

Co je rozhodně jisté je to, že celá akce bude opět online bez přítomnosti novinářů. Očekávat tak můžete pěkný „film“, který bude mít šťávu. Osobně doufám, že Apple změní dronové záběry a ukáže nám také něco jiného. Tento koncept je již lehce okoukaný.

Celou akci bude možné sledovat online, a to nejen z mobilních zařízení a počítačů, ale i pomocí Apple TV či YouTube. Podrobnosti sledujeme a již brzy vám přineseme další informace.

1 thought on “Nové iPhony nám Apple ukáže 13. října

  1. Ty jo, to zas budou třináctého předčasné Vánoce. Ale co na plat, vždy se na to všichni těšíme a máme zadost, co si pro nás Apple zase připraví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.