Spring Loaded

Na uvedení prvních letošních novinek jsme čekali skoro čtyři měsíce. Původně odhadovaný březnový termín se nepotvrdil, ale čekání je u konce. Apple rozeslal oficiální pozvánky na 20. dubna a stálo to za to!

Apple event proběhl opět ve virtuální podobě, protože situace v Kalifornii stále neumožňuje uspořádat fyzickou akci. Nicméně Apple opět ukázal, že i předtočené on-line události mu jdou a jsou nejen nabité novinkami, ale i příjemnou visuální záležitostí. Tim Cook jako “zloděj” co přenesl M1 procesor z Mac divize do iPad divize byl supr.

Pozvánka zvala na 20. dubna 2021 od 19:00 našeho středoevropského času a událost byla pojmenována Spring Loaded, což bychom mohli trochu volně přeložit jako “Nabité jaro”.

Pokud se chcete podívat na záznam, mrknětě se na apple.com. Pokud vás zajímají naše radostné první reakce, tak se můžete na Facebooku podívat na hodinu a čtvrt dlouhý záznam livestreamu.

Nová AppleTV 4K, AirTagy, barevný iMac a nový iPad Pro s XDR displejem!

Co Apple představil?

Podrobné informace o novinkách pro vás již chystáme a chceme je doplnit i technické detaily, které postupně vyplouvají na povrch. Ve zkratce je zde zcela nová AppleTV 4K, dočkali jsme se AirTagů, Apple kompletně předělal iMac a představil i nadupaný iPad Pro. Poslední dvě novinky spojují stávající procesory M1.

Zde je video shrnutí s podrobnostmi:

20.4.2021 od 19:00 se těšíme u živého přenosu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.