Apple chystá nový dokument o Billie Eilish

Apple chystá vydat nový hudební dokument, který sleduje život mladé písničkářky a skladatelky Billie Eilish. Na tento dokument již lze nalézt první trailer na YouTube kanále.

Za dokumentem stojí režisér je R. J. Cutler, který stojí za jinými muzikálními dokumenty jako například jeho nejnovější dílo JIM ALLISON: Breakthrough nebo jeho nejslavnější dokument LISTEN TO ME MARLON, který byl dokonce nominován na cenu za nejlepší dokument (Gotham Independent Film Award).

Dokument zvýrazní okamžiky mezi Eilish a její rodinou a poskytne náhled do zákulisí do veřejných vystoupení této zpěvačky.

Apple za práva na tento dokument zaplatil 25 milionů dolarů a jedná se o první hudební dokument, jehož premiéra se uskuteční na Apple TV+ místo na platformě Apple Music, kde se v minulosti vyskytla jiná hudební díla gigantů jako Taylor Swift (The 1989 World Tour) nebo Ed Sheeran (Songwriter).

Těšíme se

Jak už jsem výše zmiňoval, premiéru můžete sledovat na platformě Apple TV+. Spolu se zmiňovaným dokumentem se v příštím roce můžeme také těšit na očekávaný seriál Foundation. Naopak v tomto roce se můžeme těšit na dětský  Wolfwalker nebo komedii V úskalí.

Takže pokud jste zároveň fanoušky této mladé „hudební star“, osobně doporučuji si poslechnout její nejnovější tvorbu. Stačí proto zavítat na web Apple Music nebo do stejnojmenné aplikace na vašem jablečném zařízení. Zde naleznete nejnovější dostupnou tvorbu zmíněné zpěvačky. Například její nejnovější dílo s názvem my future nebo její nejčerstvější album WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.