Nebyla by to správná oslava příchodu nového roku, kdybychom nevyhlásili něco speciálního! A letos je to hodně speciální. Slevovou akci jsme nazvali 2021: Spolu to rozjedem a dostanete v rámci ní mnohem víc než kdy dřív.

Připravené pro vás máme hned tři novinky. Magazín iPure internetový týdeník, o kterém se nebojíme říkat, že je nejlepší na českém trhu. Každý týden dostanete textový i multimediální obsah, jehož hloubka a informační rozsah nemají na českém internetu obdoby, vše bez reklam a otravného marketingu. Pouze Apple, technologie, elektronika a vše, co nás baví, podáno atraktivní a informativní formou.

Slevový kód

První novinkou je slevový kód PF2021, který vám při zadání do 21. 1. 2021 zaručí 50 % slevu na jakékoli roční předplatné magazínu iPure. Nezáleží přitom, zda už předplatné máte, nebo jste u nás noví. Stávajícím předplatitelům předplatné o rok prodloužíme a nováčky rádi přivítáme.

Soutěž o 10× roční předplatné FULL

Měli byste rádi plnotučné předplatné magazínu iPure a rádi soutěžíte? Pak se můžete do 21. 1. 2021 zúčastnit soutěže na sociálních sítích, která vám toto předplatné na celý rok 2021 možná obstará. A nemůže to být jednodušší: sdílejte výše uvedený odkaz na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu s hashtagem #iPure2021. Tak poznáme, že vstupujete do soutěže, a my vás pak budeme moci vylosovat. Losování proběhne tradičně online a losovat budeme 10 z vás, komu udělíme roční FULL předplatné zcela zdarma! Pokud už předplatné máte, rádi vám ho o rok prodloužíme.

Nedáme vám spát

To je naše redakční novoroční předsevzetí. Zajistit pravidelný přísun nového obsahu na všech možných kanálech. To samozřejmě platí i pro nás tady na Digitu. Co se týče iPure, můžete každý týden čekat nejen nové vydání časopisu, ale také jeden díl podcastu, webináře, nedělní Moštárny a alespoň jedno výukové video! Všechno uvedené kromě přístupu k magazínu je ZCELA ZDARMA můžete to začít odebírat už dnes. Z toho budeme mít velikou radost, když se náš obsah bude těšit co největšímu publiku.

V roce 2021 tedy hodláme produkovat ještě víc pravidelného obsahu zaměřeného na Apple a všechno okolo. Týdenní perioda se nebude týkat pouze magazínu iPure, ale i všech ostatních komunikačních kanálů.

Všechno podstatné včetně dat nastávajících webinářů se dočtete na odkaze výše. Děkujeme za vaši stálou přízeň.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.